fbpx
TV laida

KINO GIDAS #6 (2013 12 12) — Lietuvos kino centras pristato naujas verslo ir kino bendradarbiavimo galimybes

Rolandas Kvietkauskas

„Kino gidas“ susitiko su Lietuvos kino centro direktoriumi Rolandu Kvietkausku, kuris pristatė  verslui ir kinui naudingą naują pelno mokesčio įstatymo pataisą, kuri šiais metais buvo priimta Lietuvos Respublikos Seimo. Priėmus šią mūsų kinui gyvybiškai svarbią paskatą ir artimiausiu metu patvirtinus poįstatyminius aktus, Lietuva jau nuo kitų metų taps konkurencinga kino šalimi ir galės pasiūlyti ne tik aukščiausią kokybę, bet ir finansiškai naudingesnes sąlygas.

Taip pat „Kino gide“ sužinosite apie naują organizacijos „Špikis“ sukurtą filmą „Dviračiais per Himalajus“, kurį pristatys jo režisierius, keliautojas Algirdas Gurevičius. Na, o Lietuvos kino padangėje įvyko šis tas visiškai naujo – kino naujienų tinklalapis KINFO.LT paskelbė pirmuosius lietuviškų filmų rinkimus, kuriuose balsuoja ne komisija, o kino žiūrovai.

Daugiau aktualių naujienų apie nacionalinį kiną – kitoje kassavaitinėje informacinėje skiltyje „Kino gidas“, kurioje Jūsų lauks įdomus pokalbis su režisieriumi Donatu Ulvydu ir bus pristatomi nauji lietuviški kino projektai.

Nacionalinį kiną palaiko bei „Kino gidą“ remia LR Kultūros ministerija ir Nepriklausomų prodiuserių asociacija. Skilties vedėja – jaunosios kartos kino ir teatro aktorė Justė Zinkevičiūtė.

„Kino gidas“ per LRT „Labas rytas, Lietuva“ – kiekvieną ketvirtadienį 7.50 val.

Rolandas Kvietkauskas
LKC direktorius Rolandas Kvietkauskas
„Kino gido“ akimirka

 

 

Komentarai