fbpx
TV laida

KINO GIDAS #7 (2013 12 19) — pokalbis su Donatas Ulvydas apie tai, kaip pjesė virto jo naujausiu filmu

Donatas Ulvydas

„Kino gidas“ susitiko su režisieriumi ir prodiuseriu Donatu Ulvydu, kuris mums atskleidė šią savaitę didžiuosius ekranus pasiekusio naujausio savo filmo „Kaip pavogti žmoną“ kūrimo užkulisius. Jei norite sužinoti, kaip gimsta filmo idėja, kaip režisierius atsirenka komandą, ir kokius naujos projektus plėtoja – žiūrėkite interviu.

Šiomis dienomis Vilniau kino centre „Skalvija“ buvo pristatyta nauja knyga „Trumpa kino istorija: Nuo XX a. 5-ojo dešimtmečio iki XXI a. pradžios“. Šią knygą yra antroji „Trumpos kino istorijos“ dalis, kuria toliau bandoma kurti nuoseklų kino istorijos gidą, pristatys jos sumanytoja ir redaktorė Neringa Kažukauskaitė.

Daugiau aktualių naujienų apie nacionalinį kiną – kitoje kassavaitinėje informacinėje skiltyje „Kino gidas“, kurioje Jūsų lauks įdomūs pokalbiai su kino industrijos atstovais.

Nacionalinį kiną palaiko bei „Kino gidą“ remia LR Kultūros ministerija ir Nepriklausomų prodiuserių asociacija. Skilties vedėja – jaunosios kartos kino ir teatro aktorė Justė Zinkevičiūtė.

„Kino gidas“ per LRT „Labas rytas, Lietuva“ – kiekvieną ketvirtadienį 7.50 val. (tačiau po švenčių jį bus galima pamatyti penktadienį, gruodžio 27 d.).

Donatas Ulvydas
Režisierius Donatas Ulvydas
„Kino gido“ akimirka
Komentarai