fbpx
TV laida

KINO GIDAS #9 (2014 01 09) — pokalbis su provokuojančio filmo režisieriumi Emiliu Vėlyviu


„Kino gidas“ susitiko su režisieriumi Emiliu Vėlyviu, su kuriuo kalbėjo apie jo naujausią darbą – aštrių vaizdų pilną juostą „Redirected / Už Lietuvą!“, kurią nuo rytojaus jau bus galima išvysti Lietuvos kino teatruose. Apie tai, kaip sekėsi dirbti su tarptautine komanda, pasaulinio lygio kino žvaigždėmis bei kokią žinią žiūrovams siunčia šis filmas – režisierius atskleis interviu metu.

Kitos naujienos: šių metų pradžioje įsigalėjo Mokestinė lengvata kinui, kuri leis verslininkams, investavusiems į kino gamybą, mokėti mažesnį pelno mokestį. Šios lengvatos naudą kinui pristato Nepriklausomų prodiuserių asociacijos pirmininkas Kęstutis Drazdauskas. Na, o kino teorijos mėgėjai turėtų atkreipti dėmesį į neseniai lietuvių kalba išleistą Béla Balázso knygą „Regimas žmogus, arba kino kultūra“, kuri yra laikoma vienu iš klasikinės kino teorijos veikalų.

Daugiau aktualių naujienų apie nacionalinį kiną – kitoje kassavaitinėje informacinėje skiltyje „Kino gidas“, kurioje Jūsų lauks įdomūs pokalbiai su kino industrijos atstovais.

Nacionalinį kiną palaiko bei „Kino gidą“ remia Nepriklausomų prodiuserių asociacija ir Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas, kuris projekto „Kassavaitinė TV laida apie kiną  „Kino gidas“ rengėjui UAB „TV ir kino projektai“ skyrė 20000 Lt. Skilties vedėja – jaunosios kartos kino ir teatro aktorė Justė Zinkevičiūtė.

„Kino gidas“ per LRT „Labas rytas, Lietuva“ – kiekvieną ketvirtadienį 7.50 val.

Režisierius Emilis Vėlyvis „Kino gido“ akimirka
Režisierius Emilis Vėlyvis
„Kino gido“ akimirka
Komentarai