fbpx
Naujienos

Kino gurmanai kviečiami į vienintelį filmo „Kaip mes nužudėme Stelą“ seansą ir diskusiją su psichologe Vilma Skibiniauskaite

Kadras iš filmo „Kaip mes nužudėme Stelą“

Gegužės 24 d. 17.30 val. kino centre „Garsas“ gero europietiško kino gerbėjai kviečiami į vienintelį austrų  dramos „Kaip mes nužudėme Stelą“ seansą. Festivalio „Europos kinas ir dieną, ir naktį 2018“ atidarymo filmas, palikęs žiūrovams gerą įspūdį, skatins atkreipti dėmesį į artimoje aplinkoje esančių žmonių psichologinę būseną, tam tikras „povandenines sroves“, kurios gali sukelti tragiškus padarinius.

Filmas paremtas Austrijos rašytojos Marlen Haushofer novele, kurios centre  drovi ir gan uždara 19-metė Stella apsigyvena Anos ir sėkmingo advokato Ričiardo namuose. Nelaimingą santuoką išgyvenanti ir nuo visko pavargusi Ana padeda atsiskleisti Stellos moteriškam grožiui, ji perka gražius drabužius, organizuoja išvykas į kultūrinius renginius. Tačiau Stella netrukus miršta. Ar tai savižudybė, o gal tik nelaimingas atsitikimas? Paliekama intriga, pradėsianti diskusiją su psichologe Vilma Skibiniauskaite. Filme gvildenamos tėvų ir vaikų santykių atšalimas, prievarta, vidurio amžiaus krizė ir kitos problemos.

Susitikime ketvirtadienį kokybiškame, pamąstymams nuteikiančiame filme ir pabendraukime aktualiomis temomis.

Komentarai