fbpx
Naujienos

Kino kritikai neliko abejingi Melissos McCarthy vaidybai filme „Tapatybės vagilė“

Kadras iš filmo „Pavogta tapatybė“  Forum Cinemas archyvas
Kadras iš filmo „Pavogta tapatybė“
Forum Cinemas archyvas

Netrukus į Lietuvos kino ekranus įsiverš nuotaikinga komedija „Tapatybės vagilė“ (Identity Thief), kurioje pagrindinį vaidmenį atlieka sulig kiekviena diena vis labiau populiarėjanti Holivudo komikė ir aktorė Melissa McCarthy.

Panašu, kad daugelis kino kritikų neliko abejingais rubensiškų formų moters atžvilgiu. „Entertainment Weekly“ kino kritikė Lisa Schwarzbaum tikino dievinanti šios aktorės atsidavimą darbui. „Ji atiduoda visą save kiekvienam personažui, kurį imasi įkūnyti“, – žavėjosi kino kritikė.

„USA Today“ apžvalgininkas Scottas Bowlesas teigia, jog Jasono Batemano personažas filme – itin naivus ir tik per plauką nesugadinantis „Tapatybės vagilės“. Kino kritiko nuomone, laimei į pagalbą Jasonui Batemanui atskubėjo aktorė Melissa McCarthy – „viena nedaugelio Holivudo aktorių, demonstruojančių savo intelektą bei charizmą ir nesigėdijančių savo išvaizdos“. S. Bowleso nuomone, „Tapatybės vagilės“ žiūrovas gaus juokingą ir nuotaikingą filmą, kuriame sudaužytų lėktuvų, traukinių ir automobilių užteks prajuokinti net didžiausiems skeptikams.

Nuo kolegų neatsilieka ir „New York Times“ apžvalgininkė Manohla Dargis, viename interviu „Tapatybės vagilę“ pavadinusi viena geriausių metų komedijų bei išreiškusi savo susižavėjimą M. McCarthy aktoriniais gebėjimais. Moters nuomone, M. McCarthy galima būtų pavadinti viena talentingiausių pastarojo dešimtmečio komikių, galinčių praskaidrinti net ir prasčiausią filmą.

Paprastai banko kortelių vagimis būna kiberpasaulio hakeriai ir sukčiai. Tačiau tik ne komedijoje „Tapatybės vagilė“, kurioje Sendžio (akt. Jason Bateman) banko kortelė atsiduria akiplėšiškos storulės Dianos (akt. Melissa McCarthy) rankose. Profesionali išlaidūnė ir tapatybių vagilė vos per keletą minučių viršys visus jūsų kredito limitus, šluodama prekybos centro lentynas ir ilsėdamasi prabangiame SPA salone. Ir net nebandykite jos pagauti – isterišku charakteriu apdovanota rusvaplaukė puikiai smūgiuoja iš dešinės! Ech… Geriau jau banko kortelė būtų atsidūrusi hakerių rankose…

Pavojinga ir labai apsukri „Tapatybės vagilė“ į Lietuvą atkeliaus jau kovo 15 dieną.

Plačiau apie kiną – http://www.forumcinemas.lt/Event/303224

Filmo anonsas:

Parengė Amelija Lučinskaitė

Forum Cinemas informacija

Komentarai