fbpx
Naujienos

Kino kūrėjai ruošia juokingą staigmeną – naują lietuvišką komediją „Nepatyręs“

Akimirka iš naujos lietuviškos komedijos „Nepatyręs“ filmavimo aikštelės Petro Pienausko nuotrauka
Akimirka iš naujos lietuviškos komedijos „Nepatyręs“ filmavimo aikštelės Petro Pienausko nuotrauka
Akimirka iš naujos lietuviškos komedijos „Nepatyręs“ filmavimo aikštelės
Petro Pienausko nuotrauka

Visą vasarą žinomus aktorius Audrių Bružą, Editą Užaitę, Inetą Stasiulytę, Ramūną Rudoką ir Andrių Žiurauską meilės aistros blaško tarp Lietuvos ir Londono. Būtent šiose, mūsų tautiečiams puikiai žinomose lokacijose kuriama nauja lietuviška komedija „Nepatyręs“. Lietuvos kino teatruose ji debiutuos jau neilgai trukus.

Improvizacijomis bei įsimintinais vaidmenimis lietuviškame kine ir televizijų laidose išgarsėję, žiūrovų mylimi ir garbinami aktoriai šįkart susibūrė tam, kad šmaikščiai papasakotų neįprastą meilės istoriją. Pagrindinis vaidmuo joje teko A. Bružui, įkūnijančiam tikrą meilės nelaimėlį, o gal ir visą netikėlį Ramūną. Šis trisdešimtmetį perkopęs vyras mano, kad sutiko gyvenimo meilę Vaidą (vaidina I. Stasiulytė), tačiau likimas jam pametėja netikėtą santykių išbandymą.

Ramūnas atsiduria Lietuvos emigrantų pamėgtame Londone, kuriame sutinka seną bičiulį Žilviną-Zy (R. Rudokas) bei striptizo klube dirbančią ir neįprastų talentų turinčią tautietę Dianą (E. Užaitė). Tada ir pradeda aiškėti, ar nevykėlis lovoje ir gyvenime gali virsti tikru vyru. Bet ar tokiu tikrai virs? Naujos lietuviškos komedijos kūrėjai palieka intrigą ir žiūrėsiantiems pasakojimą apie daugeliui pažįstamas gyvenimiškas situacijas žada ne tik juoko, bet ir ašarų dozę. Ir, žinoma, itin pikantiškų detalių.

„Ką daryti, kai puoselėtos viltys staiga sudūžta, o romantišką atmosferą kūrusios žvakės širdį užlieja deginančiu vašku? Kaip ištaisyti klaidas, kol kalendoriuje dar neužbraukta paskutinė metų diena? Viską sužinosite iškart, kai tik komedija „Nepatyręs“ pasieks kino teatrus“, – žada vienas iš filmo prodiuserių Stasys Baltakis, beveik 20 metų gyvenęs ir dirbęs Kanadoje bei neseniai grįžęs į Lietuvą.

Romantinę komediją „Nepatyręs“ kuria didelę patirtį kino platinimo srityje turinti kompanija „Incognito Films“ kartu su S. Baltakio vadovaujama „Film Jam“. Filmą režisuoja kine debiutuojantis Julius Paulikas, komedijos operatorius – Rolandas Leonavičius, daug dirbęs ir su kitais lietuviškais filmais („Diringas“, „Lengvai ir saldžiai“, „Artimos šviesos“ ir kt.).

„Incognito Films“ vertinama kaip viena geriausių nestandartinių reklaminių kampanijų filmams sumanytoja ir įgyvendintoje ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Kino teatrų lankytojai puikiai žino šiuos „Incognito Films“ projektus: „Kita svajonių komanda“, „Palaidotas gyvas“, „Nematomas frontas“ ir kt.

„Incognito Films“ informacija

Komentarai