fbpx
Reportažai

Kino mylėtojai vasarą vėl mėgausis kinu po žvaigždėmis

„Kinas po žvaigždėmis 2017“ atidarymas
Fotografė Vytautė Ribokaitė

Lietinga pirmoji vasaros diena nesutrukdė kino mylėtojams Valdovų rūmų kieme mėgautis aštuntojo „Kino po žvaigždėmis“ atidarymu. Visą vasarą darbo dienų ir  šeštadienio naktimis žiūrovai vėl galės mėgautis geru kinu po atviru dangumi. Kino mylėtojai galės rinktis iš intriguojančių naujienų ir pripažinimą kino salėse pelniusių kino juostų.

Kaip ir visuomet, „Kinas po žvaigždėmis“ turės tris programas: premjerinius, mylimiausių ir specialiuosius seansus. Kino po atviru dangumi žiūrovai pirmieji galės pamatyti „Stefanas Cveigas: atsisveikinimas su Europa“, „Apsimetėliai“, „Beatričės bučinys“. Mylimiausių filmų programoje žiūrovai galės vėl pažiūrėti jau pamėgtus filmus arba jų nemačiusieji anksčiau, o specialieji seansai bus skirti įvairioms progoms.

„Noriu padėkoti jums, kad susirinkote čia ir atidarėte šių metų „Kino po žvaigždėmis“ sezoną. Noriu padėkoti Valdovų rūmams, kad mus vėl įsileido. Gero filmo. Meilė ir draugystė tebūna šios vasaros filmų gidas“, – vasaros kino sezoną atidarė „Kinas po žvaigždėmis“ organizatorė Greta Akcijonaitė.

„Kinas po žvaigždėmis 2017“ atidarymas
Fotografė Vytautė Ribokaitė

Atidarymo filmu buvo pasirinkta komiška Jane Austen romano „Ledi Sjuzana“ ekranizacija „Meilė ir draugystė“ (Love and Friendship, rež. Whit Stillman, 2016). Dramos intriga vyksta aštuoniolikto amžiaus pabaigos Londone. Ledi Sjuzana Vernon (Kate Beckinsale) – jauna, charizmatiška su to laikotarpiu moterims primestu vaidmeniu nesitaikstanti našlė. Siekdama užsitikrinti savo socialinį statusą ji žaviai manipuliuoja visais aplinkiniais ir nė kiek nesidrovėdama siekia savo tikslų.

O šiandien, birželio 2 d., žiūrovų laukia bendros Lietuvos, Latvijos ir Estijos gamybos filmo „Apsimetėliai“ (Teesklejad, 2016) premjera. 

Detalesnę pirmąją vasaros programos dalį galite rasti čia ir kino teatro „Pasaka“ puslapyje. „Kinas po žvaigždėmis“ Valdovų rūmų kieme vyks birželio 1 – rugpjūčio 31 d.

Atidarymo akimirkos

Komentarai
Esu „KINFO“ redaktorius ir kitų darbų darbelių darytojas. Į „KINFO“ komandą patekau netikėtai, tad būnant „KINFO“ komandoje netikėtumų ir nuotykių netrūksta. Smagu, kad „KINFO“ sudaro galimybę tobulėti, sutikti naujų įdomių žmonių bei progą prisidėti prie lietuviško kino sklaidos. Kinas, anksčiau buvęs interesų periferijoje, tapo itin svarbia gyvenimo dalimi, be kurios būtų nemiela gyventi.