fbpx
Naujienos

Kino namai „Romuva“ kviečia į gimtadienio šventę

Kino teatras „Romuva“

Praėjusiais metais balandžio 22 d., „Romuva“ sugrįžo į savo tikruosius namus – unikalų modernistinį ir daugybę istorijų menantį pastatą Laisvės alėjoje. Po ilgai trukusios rekonstrukcijos kino teatro erdvės vėl pasitiko lankytojus su aibe premjerų, susitikimų, teminių seansų, edukacinių veiklų, o greta filmų glaudėsi šokio ir teatro spektakliai, parodos, konferencijos bei koncertai. „Romuvos“ atgimimą kino teatro komanda pirmiausia sieja su savo ištikimais žiūrovais, be kurių istorinis pastatas liktų tik pastatu, o veikla netektų prasmės. Tad šia proga organizatoriai kviečia kartu švęsti 1-ąjį iš naujo atsivėrusios „Romuvos“ gimtadienį, o tuo pačiu prisiminti ir 82-ejus ankstesnius kino teatro metus.

Šventiniame renginyje dalyvių lauks Domanto Starkausko (grupė „Abudu“) akustinis pasirodymas su Giedriumi Naku bei italų kino meistro Paolo Sorrentino ypatingai gražaus, šilto ir vasariško filmo „Jaunystė“ seansas. Po oficialios renginio dalies lauks šventinės dūzgės kino teatro hole su „Sonus Akademija“ įkūrėjo DJ set bei saldžiomis vaišėmis.

Kadras iš filmo „Jaunystė“

Pirmajam atgimusio kino teatro gimtadieniui simboliškai parinktas filmas „Jaunystė“ tarptautiniame Kanų kino festivalyje buvo nominuotas „Auksinei palmės šakelei“, o tarptautiniame Karlovi Varų kino festivalyje pelnė publikos simpatijas. Jis žiūrovus supažindina su dviem draugais Fredu ir Miku, kurie vienas kitą pažįsta nuo neatmenamų laikų. Fredas – garsus kompozitorius ir dirigentas, kuris dėl savo principų atsisakytų net karalienės Elžbietos II kvietimo į princo Filipo gimtadienį. Ne mažiau garsus ir kino režisierius Mikas, kuris į Šveicariją atvyko ne tik akis paganyti ir sielą pailsinti, bet ir mūzų pagaudyti, be kurių vargu ar pavyks sukurti dar vieną genialų scenarijų. Jie abu – akyli mažų akimirkų stebėtojai, pasijuokiantys iš absurdiškų situacijų, bet kartu ir suvokiantys, jog nugyventų metų skaičius anaiptol nereiškia gyvenimo pabaigos. Alpių papėdėje draugai sužino daugiau ne tik apie vienas kitą, bet ir apie save.

Daugiau informacijos ir bilietai: https://kcromuva.lt/filmai/romuvos-gimtadienis-821/

 

Komentarai