fbpx
Naujienos

„Kino piknike“ – įsimintiniausi sezono filmai

„Kino piknikas“

Kauno kino centras „Romuva“ baigia kino sezoną ir kviečia į jau tradicija tapusią uždarymo šventę – „Kino pikniką“.

Gegužės 25-31 dienomis kino ekrane įsižiebs geriausi metų prisiminimai – įsimintiniausių sezono filmų programą sudarė „Romuvos“ darbuotojai, savanoriai bei „Gero kino klubo“ nariai. Šventinės savaitės metu bus parodyta 11 mylimiausių 2017/18 metų repertuaro kino filmų – žiūrovams tai puikus šansas išvysti dar nematytus žiūrovų favoritus bei išgirsti asmenines „Romuvos“ komandos rekomendacijas.

Kauno kino centro „Romuva“ kino programų koordinatorė Karolina rekomenduoja nepraleisti filmo „Kandelarija“, kuris užkariavo ne tik „Romuvos“, bet ir kovą vykusio Vilniaus kino festivalio „Kino pavasaris“ žiūrovų širdis: „Labai nuoširdus ir poetiškas filmas iš Kubos, kuris nepaisant herojų skurdo ir senatvės, spinduliuoja jausmingas širdis, juoką, šviesą ir optimizmą gyvenimui.“

„Gero kino klubo“ narė Monika išskyrė Kanuose geriausio scenarijaus apdovanojimą pelniusį filmą „Šventojo elnio nužudymas“: „Man šis filmas yra vienas geriausių kino šedevrų. Emociškai paliečiantis ir labai įdomiai sudėliotas siužetas. Tai ne tik gera vakaro pramoga, bet ir apmastymų suteikianti patirtis.“

Atidarymo vakarą, šį penktadienį pasitikti vasaros atostogas „Romuva“ kviečia su mylimiausiais metų filmais „Kvadratas“ ir „Jūsų Vincentas“, prieš kurių seansus, žydinčių gėlių apsuptyje, skambės gyva muzika, darbuotojai ir savanoriai atvers salės langus bei lankytojus vaišins arbatomis.

„Kino pikniko“ savaitė bus paskutinis kino pasimatymas prieš vasarą, o liepą ir rugpjūtį „Romuva“ pristatys specialias lauko kino programas Kauno parkuose bei kino teatro kiemelyje.

Komentarai