fbpx
Naujienos

Kino teatras „Pasaka“ mamoms dovanoja nemokamus bilietus į kiną

Kadras iš filmo „Savaitgalis Paryžiuje“ „Pasaka“ archyvas
Kadras iš filmo „Savaitgalis Paryžiuje“
„Pasaka“ archyvas

Artėjant Motinos dienai kino teatras „Pasaka“ kviečia: atsivesk mamą į kiną! Sekmadienį, gegužės 3 d., skelbiama šventiška akcija, kuomet visoms į kino teatrą savo vaikų atlydėtoms mamoms tądien bilietai į kino filmus bus nemokami.

„Džiaugiamės ir vertiname, kai žmonės puoselėja kino žiūrėjimo tradicijas, nuolat lankosi kine, drauge pasikviečia tėvus. Tačiau tikrai yra mamų, kurios labai seniai lankėsi filme ir galbūt joms tereikia sūnaus ar dukters kvietimo, kompanijos, padrąsinimo, kad ėjimas į kiną taptų maloniu įpročiu,“ – Motinos dienos proga kino teatre apsilankyti kviečia kino teatro „Pasaka“ vadovė Andrė Balžekienė.

Motinos dienos akcija galios visoms mamoms, kurias į kino teatrą atsives jų vaikai, kartu žiūrėsiantys filmą. Nebus ribojamas nei mamų, nei vaikų amžius ar pasirinktų filmų skaičius, tad kino teatre su mama bus galima praleisti nors ir visą dieną.

Tądien repertuare bus galima rasti filmų įvairių skonių ir amžiaus žiūrovams, o ypač mamoms. Jei mama dar nematė kultine tapusios odės gyvenimui „Amžinai stilingos“, tai pakvieskite į kina ne tik ją, bet ir jos drauges. Mamoms, trokštančioms kino naujienų, siūlome unikalią mados ir meilės istoriją „Adelainos amžius“, o ypatingos romantikos besiilginčioms – dramą „Ilgiausia kelionė“.

Apie trisdešimtąjį santuokos jubiliejų Paryžiuje švenčiančios poros džiaugsmus ir vargus pasakoja nuotaikingas „Savaitgalis Paryžiuje“. O charizmatiškas, amžinai žavus Al Pacino vieną geriausių savo vaidmenų suvaidino filme „Septintas veiksmas“.

„Oskarų“ apdovanojimus sekančios mamos tikrai nenusivils šių metų laimėtojais „Ida“ bei „Žmogus-paukštis“, o patys mažiausieji kino žiūrovai su mamytėmis mielai apsilankys animaciniuose filmuose „Didysis skrydis“ ar „Namai“.

Kokį filmą bepasirinktumėte, seansas, praleistas su brangiausiu žmogumi – mama, bus įsimintinas ir nepakartojamas. „Pakviesk mamą į kiną“ akcija galios tik gegužės 3 d. perkant bilietus kino teatro „Pasaka“ kasoje.

Visas Motinos dienos repertuaras: http://www.kinopasaka.lt/index.php?year=2015&month=5&day=3

Komentarai