fbpx
Reportažai

Kino teatras „Skalvija“ sezoną atidarė su naujomis kėdėmis

Kino teatro „Skalvija“ naujojo sezono atidarymas Fotografė Vytautė Ribokaitė
Kino teatro „Skalvija“ naujojo sezono atidarymas
Fotografė Vytautė Ribokaitė

Kino teatras „Skalvija“ rugpjūčio 4 dieną sinefilus pasitiko atsinaujinęs. Naujasis sezonas atidarytas su 121 naujomis kėdėmis. Jos pakeitė iš kino teatro „Lietuva“ persikėlusias senąsias kėdes ir žiūrovų mėgstamą sofutę (ji lankytojus džiugins fojė prieš filmų seansus), kurios tarnavo apie dvidešimt metų abiejuose kino teatruose.

„Labai noriu padėkoti vienam žmogui, buvusiam kino mechanikui Jonui Čekoniui, kuris labai gerai išmano apie kino salių projektavimą ir visą laiką mus konsultavo. Todėl toks kėdžių  suprojektavimas yra tai, ką maksimaliai buvo galima padaryti iš šitos vietos“, – kalbėjo „Skalvijos“ direktorė Vilma Levickaitė, – „Taip pat aš labai dėkoju mūsų inžinieriui Giedriui Kazlauskui, be kurio nebūčiau sudorojusi su šituo sudėtingu procesu.“

Kino teatro „Skalvija“ naujojo sezono atidarymas Fotografė Vytautė Ribokaitė
Kino teatro „Skalvija“ naujojo sezono atidarymas
Fotografė Vytautė Ribokaitė

Naujojo sezono proga kino teatro fojė buvo atidaryta Mariaus Žalneravičiaus plakatų paroda, kurie daugiausiai buvo skirti Kino klasikos vakarams. O šalia jų žiūrovus džiugino Vilniaus dokumentinių filmų festivalio programoje pasirodysiantis rumunų režisieriaus Alexandru Belco filmas „Cinema, mon amour“ (2015).

„Mes tikime kinu, ir todėl, kad jis yra reikalingas, jau tryliktus metus rengiame Vilniaus dokumentinių filmų festivalį“, – sveikinimo žodžius tarė programų sudarytoja Sonata Žalneravičiūtė.

Prie gražesnio kino teatro prisidėjo ir žmonės, skirę 2 procentus savo pajamų, iš kurių buvo nupirkta bent dešimt naujų kėdžių.

Sezono atidarymo akimirkos:

Komentarai