fbpx
Naujienos

Kino teatre mažieji kviečiami švęsti Vaikų Velykėles ir kurti filmus apie pavasarį

Liepsnojantis kiaušinis Kino teatro „Pasaka“ archyvas
Liepsnojantis kiaušinis
Kino teatro „Pasaka“ archyvas

Šį savaitgalį, balandžio 27 d., kino teatre „Pasaka“ animatoriai Jūratė Leikaitė ir Valentas Aškinis mažuosius ir jų tėvelius kvies švęsti Vaikų Velykėles ir kartu kurs tikrų tikriausią pavasarišką animacinį filmą.

Kino teatro „Pasaka“ organizuojamos „Savaitgalio su Pasaka“ sekmadienio popietės visuomet susideda iš dviejų dalių: kūrybinių dirbtuvėlių ir kino seanso. Vaikų Velykėlėms skirtose dirbtuvėlese mažieji ir jų tėveliai mokysis, kaip sukurti „Šokančius margučius“ ir nupiešti „Atgijusius raštus ant kiaušinukų“.

Dirbtuvėlėse vaikai patys animuos personažus, kurie išsirita iš kiaušinių ir nufilmavę su video kamera, juos pavers linksmu pavasariniu filmu.

Po dirbtuvėlių ir vaikai, ir tėveliai bus kviečiami į kino seansą „Pavasarinė animacija“, kurio metu pamatys nuotaikingus ir pavasariu alsuojančius animacinius filmukus.

Bilietai į dirbtuvėles ir kino seansą viename galima įsigyti internetu www.tiketa.lt arba kino teatro kasoje. Kūrybinės dirbtuvės vaikus lydintiems suaugusiems yra nemokamos, todėl sekmadienio popietę kino teatre “Pasaka” yra laukiami ne tik vaikai, bet ir jų tėveliai.

„Savaitgalis su Pasaka“ – įvairaus amžiaus vaikams bei jų tėveliams skirtos kūrybinės dirbtuvės ir nuotaikingi filmai visai šeimai. Tai šeimyniškos ir jaukios sekmadienio popietės, kur kiekvienas ras sau mielą veiklą: nuo teatro, muzikos ar dailės dirbtuvių iki improvizuotų pasakų skaitymo ar net žongliravimo pamokų. Projekto tikslas – skatinti tėvelius kuo daugiau laiko praleisti su savo atžalomis, lavinti jų vaizduotę, ugdyti kūrybiškumą bei socialinį aktyvumą.

Komentarai