fbpx
Naujienos

Kino teatruose – kitokia Robinzono Kruzo istorija: ko nežinojote apie šį herojų?

Kadras iš filmo “Robinzono Kruzo sala”
Kadras iš filmo “Robinzono Kruzo sala”

Legendinis rašytojo Williamo Defoe knygos herojus Robinzonas Kruzas grįžta į kino teatrus. Vasario 12 dieną didžiuosius ekranus pasieks animacinis filmas “Robinzono Kruzo sala”, kuriame bus pasakojama visai kitokia istorija, nei garsiojoje knygoje: čia pagrindine veikėja taps papūga vardu Antradienis ir visi įvykiai bus pateikiami iš visiškai kitokios perspektyvos. Laukiant premjeros, pateikiame įdomiausius faktus apie legendinį Robinzoną Kruzą ir šio personažo “tėvą” W. Defoe.

Defoe knyga išleista 1719 metais, tačiau autorius savo pavardės neišdavė. Skaitytojams istorija buvo pateikiama kaip neva paremta tikrai įsvykiais. Kiek vėliau skaitytojai išsiaiškino, jog istorija išgalvota, tačiau tai nesumenkino populiarumo. Paaiškėjo, jog Kruzas buvo vieno W. Defoe klasioko pavardė.

Nedaug kas žino, kad vėliau W. Defoe vėliau parašė dar du šios knygos tęsinius.

Per savo kaip rašytojo karjerą, W. Defoe yra pasirašęs 200 skirtingų pseudonimų.

Robinzono Kruzo istorija ne kartą buvo perkelta ne tik į kino teatrus, bet ir į teatro sceną bei televiziją.

Pasaulyje iš tikrųjų egzistuoja Robinzono Kruzo sala (ji yra netoli Trinidado). Bet joje niekuomet nebuvo filmuojama šio herojaus istorija.

Robinzonas Kruzas negyvenamoje saloje gyveno 28 metus, 2 mėnesius ir 19 dienų.

Naujoji, netrukus į kino teatrus atkeliausianti istorija apie Robinzoną Kruzą – “Robinzono Kruzo sala” pasakos nuotaikingus ne tik šio legendinio herojaus, bet ir papūgos, vardu Antradienis, nuotykius. Visi žmonių niekuomet savo saloje nematę gyvūnai laimingi, o štai Antradienis turi svajonę ištrūkti ir atrasti likusį pasaulį. Netrukus atsiranda šansas tai padaryti, mat saloje atsiranda žmogus. Jei jis sugebėjo atkakti čia, tuomet Antradienis taip pat gali iš čia pabėgti.

Puikiai žinoma Robinzono Kruzo istorija kiek kitaip – jau nuo vasario 12 dienos filme “Robinzono Kruzo sala”. Filmo anonsas:

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"