fbpx
Naujienos

Kino vakarai su Izolda. Ekstravagantiškos Lietuvos damos ir „Amžinai stilingos”

Amžinai stilingos
Amžinai stilingos
Kadras iš filmo „Amžinai stilingos“
Kino teatro „Pasaka“ archyvas

Gruodžio 10 dieną, trečiadienį, 18:30 val. kino teatras „Pasaka“ kviečia į neįprastą kino vakarą su kritike Izolda Keidošiūte. Didžiajame ekrane bus rodomas praėjusią savaitę Lietuvoje nuotaikingai pristatytas režisierės Linos Plioplytės filmas „Amžinai stilingos”, o po seanso – susitikimas su Lietuvos kino ir televizijos legendomis Izolda Keidošiūte, Algimanta Žukauskiene bei Larisa Kalpokaite.

„Amžinai stilingos” – tai dokumentinis filmas, kuriame L. Plioplytė įpynė komedijos ir biografinių elementų. Jame pasirodo ekstravagantiškos Niujorko damos – drąsios, nepriklausomos, ryškios ir stilingos, nedūsauja dėl prabėgusios jaunystės, džiaugiasi kiekviena diena. Kaip viename iš interviu teigė režisierė, senoji karta jai visuomet labai imponavo. „Visuomet buvo įdomu iš arčiau pažvelgti į jas. Eidavome gatve, susipažindavome su moterimis, kalbindavome jas, vėliau eidavome drauge gerti arbatos. Visos jos – labai skirtingos, vienos ištikimo klasikai, kitos – bohemiškos. Tačiau visas jas vienija meilė gyvenimui“, – sakė L. Plioplytė.

Trečiadienio kino vakare „Pasakoje” dalyvaus ypatingi svečiai – tiek pati vakaro vedėja I. Keidošiūtė, tiek dalyvausiančios moterys A. Žukauskienė ir L. Kalpokaitė yra stilingos televizijos bei kino pasaulio legendos, elegancijos ir stiliaus pavyzdžiai tiek jaunystėje, tiek dabar, brandžiame amžiuje. Izolda atskleidžia, kad šis vakaras bus skirtas moteriškumo, elegancijos, grožio ir laimės temoms, kuriomis diskutuoti vakaro dalyviai turės galimybę su ryškiomis Lietuvos asmenybėmis.

„Jūs patys neįsivaizduojate, kiek daug įdomių žmonių aplinkui! „Amžinai stilingos“ – filmas ne apie stilių, o apie asmenybes, ir Lietuvoje jų tikrai netrūksta”, viename interviu teigė režisierė.

Šis kino vakaras su Izolda kviečia tuo įsitikinti. Filmo „Amžinai stilingos” peržiūra ir diskusija – tai jau ketvirtasis renginys „Pasakoje“ šiame edukacijos sezone, kuriame pristatomos lietuviškų filmų premjeros, o susitikimai kiekvieną savaitę, trečiadieniais, džiugina ir įdomiais pašnekovais.

Bilietus galima įsigyti kino teatro kasoje ir internetu.

Komentarai