fbpx
Kinorama

Kinorama #15

Režisierius Sergio Leone
Režisierius Sergio Leone
Režisierius Sergio Leone

Labas, sekmadienio vakaras, kinomanai. Pasiilgusiems skaitinių apie kiną primenu, kad jau galite rasti naują žurnalo „Kinas“ numerį. Jei įsigyti nespėjote, o spaudos kioskelis jau uždarytas – jums pagelbės Kinorama.

Lietuvoje kino žinių epicentre dabar yra lenkų kino savaitė ir artėjantis Vilniaus dokumentinių filmų festivalis, bet, manau, norintys daugiau jais pasidomėti ras kelią į internetinius tinklapius.

Kitose naujienose „7 meno dienos“, atnaujinusios savo veidą tinkle (ir, kažkodėl, reikalaujančios registracijos netgi norint skaityti straipsnius), siūlo pasidomėti kas naujo „Kine“ ir apžvelgia naują Woody Alleną.

Bernadinai.lt tęsia straipsnių apie Kino šortų „Kinoautomato“ seansus tradiciją, o blogeris Kleckas publikuoja dar nematyto dydžio 51 filmo įvertinimų opusą. DELFIs rašo apie besitęsiančią Tado Blindos kelionę ir seansus užsienyje.

15 minučių atkreipia dėmesį į įdomią naujieną apie pirmąjį spalvotą filmą. Daug išsamiau visa tai galite sužinoti anglų kalba.

Šis bei tas apdovanojimų tema: lietuvių žurnalistė laimi tarptautinį apdovanojimą už trumpą dokumentiką vandens tema, o geriausio gamtos dokumentiko laurai atitenka Vytui Jankevičiui.

Londone (spėju, kad ir KINFO skaitytojų  ten gyvena) vyksta scenaristų meno/darbo/triūso paroda. Net jeigu negalite apsilankyti, siūlau pasikaityti ir paganyti akis šioje naujienoje.

Kinas be vienos raidės. Šmaikštus ir kūrybiškas žvilgsnis į kino plakatus ir gerai pažįstamus filmus šiame tumblr bloge.

Pabaigai – truputėlis Sergio Leone minčių. Kodėl? Nes spageti vesternuose dažniausiai šviečia saulė, kurios ir linkiu jums ateinančią savaitę.

Komentarai