fbpx
Kinorama

Kinorama #17

Režisierius Tim Burton
Režisierius Tim Burton
Režisierius Timas Burtonas

Sveiki kino mylėtojai! Po pertraukėlės – vėl sekmadieninė Kinorama.

Nors po Lietuvos miestus keliauja Kauno kino festivalis, o šiemetiniame repertuare pažiūrėti tikrai yra ką, kino straipsniai lietuviškai vis dar mirga pasibaigusiu VDFF ar tarptautiniu Venecijos festivaliu. „7 meno dienos“ publikuoja net kelias dokumentikos festivalio atomazgas, o 370 prideda savo nuomonę apie Veneciją. Beje, panašu, kad V.Kosakovskis lietuviams įsiminė ilgam. Jei ir jūs negalite užmiršti šio režisieriaus – dar vienas interviu.

Rūta Kazlauskaitė vis dar atsimena Kino šortus – jos favoritų penketuką galima rasti Bernardinuose. O jei jau žvalgotės tolėliau į kino renginių kalendorių – interviu su ateinančio „Ad Hoc“ svečiu.

Delfi galima rasti net septynis trumpukus iš nepanaudotų Beinoriūtės „Pokalbiai rimtomis temomis” kadrų. Daug reklamos, bet širdį sušildo.

„Aurora“ toliau sėkmingai keliauja po festivalius, žavėdami žiūrovus ir rinkdama apdovanojimus. Premjeros Lietuvoje laukti darosi vis sunkiau. Didžiausiuose kino apdovanojimuose šį kartą Lietuvai atstovaus „Raminas“.

 

Pastaruoju metu užsienio spaudoje kino tema vis skaitinėju The Guardian – neblogas mišinys tiek populiariojo kino naujienų, tiek žinių apie smulkesnes, nepriklasomas žuvis. Rekomenduoju pasiskaityi išsamų interviu su Tim Burton ir straispnį, kodėl „Life of Pi“ (filmas, kurį nekantrauju pamatyti) gali šiemet laimėti prestižiškiausią „Oskarą“

.

Pabaigai, tas pats Timas Burtonas pasakoja ne tik apie kiną.

Komentarai