fbpx
Kinorama

Kinorama #33

Aktorius Peter Dinklage
Aktorius Peteris Dinklage`as
Aktorius Peteris Dinklage`as

Pokalbiai
Ar taptumėte laimingesnis, jei sukurtumėte filmą? Tomas Ramanauskas atsako – TAIP!
Jei nors kiek domitės kinu, turbūt žinote jau legenda tapusią Izoldą Keidošiūtę, ši dama visada turi ką papasakoti – ištrauka iš ilgo interviu.
Taip pat – interviu su daug dėmesio sulaukusio, nors dar nesukurto filmo „Sangailė“, režisiere Alante Kavaite.
Turbūt daugelis mūsų kino kūrėjų į savo filmus žiūri kaip į auginamus vaikus, apie tai šneka ir „Kino gildijos“ vadovė Agnė Zalanskaitė, kurianti istorinius dokumentinius filmus. Beje, cituoju taiklius jos žodžius iš interviu: „kinas visgi yra industrija, o ne visuomeninė veikla“. Spaudžiu virtualią ranką!

Žurnalas
Išėjo naujas leidinio „KINAS“ numeris, kviečiu pasiskaityti redakcijos prakalbą. Iš dalies džiaugiuosi, kad nepavyks šio žurnalo autoriams leisti dažniau, nes kai turi LABAI siaurą skaitytojų ratą, tai gal ir finansuoti nėra reikalo.

Miksas
Bene smagiausias atradimas – spragesis.lt, blogas rašantis apie matytus filmus, kurių pastaruoju metu interneto erdvei tikrai trūksta.
Mažų žmonių didelės karjeros. Nors aktorius Peteris Dinklage’as tikrai sunkiai skynėsi kelią į aktorystę, tačiau dabar, ypač po serialo „Game of Thrones“, galime pasidžiaugti jo sėkme!
Ar Jums būna toks jausmas, vadinamas deja vu? Ne, šį kartą ne apie tai, o tik paklausykime garso takelių, kurių su niekuo kitu negalima sumaišyti.

Desertas
Vaizdai iš filmo „Didysis Getsbis“. Pamatysite, kur buvo tikri vaizdai, o kur išsisukta su žaliuoju stebuklu:

Komentarai