fbpx
Kinorama

Kinorama #48

Kadras iš filmo „Volterio Mičio slaptas gyvenimas“ „Du Kine“ archyvas
Kadras iš filmo „Volterio Mičio slaptas gyvenimas“
„Du Kine“ archyvas

Sveiki? Ar dar gyvi? Kaip sekėsi atlaikyti silkių pataluose ir ne tik antplūdį? Manote, kad Jūsų šeimos vakarėlis buvo pats keisčiausias ir pylėtės vyno taurę vieną po kitos tik todėl, kad greičiau pamirštumėte tetų užduodamus klausimus? Pažiūrėkite, būna blogiau – keletas keisčiausių vakarienių kine.

Šventiniu laikotarpiu nieko nevyko, todėl ir mes Jūsų labai nekankinsime.

Kinematografininkai išrinko „Autorių kino aljanso“ nugalėtojus.

O dabar keletas filmų apžvalgų, kad naujametiniame vakarėlyje galėtumėte būti tais, „kurie žino viską apie filmus“. Į „Adelės gyvenimą“ (La vie d’Adèle, 2013) kitaip bando žiūrėti Nida Vasiliauskaitė. Nors „Purvas“ (Filth, 2013) iš kino teatrų jau dingo, tačiau apie jį paskaityti verta. Filmus „Ji“ (Her, 2013), „Volterio Mičio slaptas gyvenimas“ (The Secret Life of Walter Mitty, 2013) ir  „Gelbstint poną Banks“ (Saving Mr. Banks, 2013) apžvelgia „New Yorker“ kino kritikas.

„Volstryto vilkas“ (Wolf of Wall Street, 2013) dar tik atkeliauja į mūsų kino teatrus, o pasaulį – vis dar tebestebina. Kodėl? Paskaitykite.

Jaučiate, jaučiate? Naujieji, nauja pradžia, „nebevalgysiu, nebegersiu, sportuosiu“ pažadų virtinė – naujieji metai ne už kalnų. Visų pirma kartu su Manohla Dargis pažiūrėkime į 2013-ųjų filmus. O dabar užmeskite akį, kas mus pasitiks sausio 1-ąją. Na, gerai, gal ne iš karto. Ateitis žada nemažai gerų/blogų/vidutiniškų fantastinių filmų ir ką dar? Ogi – „Oskarus“.

Šį kartą tiek. Juk ne tik mes sėdame prie vaišių stalų, žiūrime romantines ar „kalėdines“ komedijas, siaubo, romantinius filmus, taip daro ir Scorsese, DiCaprio ir kiti mūsų kino herojai.

Iki susitikimo kitais metais (taip, labai lėkštas atsisveikinimas, bet, ką padarysi, nebūtų lėkštumo gyvenime, nebūtų ir ko mums rašyti ).

Gražios metų pabaigos!

 

Komentarai