fbpx
Kinorama

Kinorama #97

Aktorius Markas Hamillas
Šaltinis – etonline.com

Ei, žmonės, ar Jums nėra baisu? Atrodo, Harvio Weinsteino istorija pravėrė tokią Holivudo skrynią, kad norisi kišti galvą į smėlį ir nieko nematyti. Bet baisu, nes juk užpakalis tai bus lauke ir koks nors talentingas aktorius ar prodiuseris ateis ir jį grybštels. Šią savaitę Kevinas Speisis po kaltinimo priekabiavus prie nepilnamečio, bandė viską sušvelninti nusprendęs prisipažinti, kad yra homoseksualus vyras. Oi, brolyti…. visa tai užvirė pačią neskaniausią uogienę EVER. Pirmiausia, tokį jo elgesį pasmerkė LGBTQ bendruomenė ir žiniasklaidos priemonės. O vėliau uogienė pradėjo virti ir kunkuliuoti nuo vienas po kito garsiai apie šio aktoriaus nederamą elgesį prabilusių vyrų. Šiuo metu ne tik stabdomas „Kortų namelis“ (House of Cards), bet ir nutraukiamos kitos sutartys „Netflix‘e“ su šiuo aktoriumi.

O dabar atgaivai žinia karalienės B gerbėjams. Pranešama, kad Beyonce prisijungė prie atkuriamo „Liūto karaliaus“ (The Lion King, 2019) komandos.

„Žvaigždžių karų“ epopėja yra ta tema, kuria kiekvienas privalo ką nors pasakyti: „Patinka“, „Nesąmonė“, „Atsibodo“. Tačiau nei vienas nenori prarasti galimybės būti šio kultūrinio fenomeno dalimi. Tad, ramiai, jei paskubėsite ir Jūsų vaikai kalbės ne tik apie senas „Žvaigždžių karų“ dalis, bet ir apie naujas. Planuojama šią odisėją tęsti bent dar 10 metų. O ar laukiate naujausio „Žvaigždžių karų: paskutinis džedajus“ (Star wars: The las Jedi, 2018) epizodo? Nežinia, kiek tai bus Jums naudinga, bet pasirodė dar daugiau įžvalgų apie tai, ko ten galima tikėtis. Na ir kaip pasakytų Miss Sheep – vyšnia ant torto – interviu su ponu Luku Skaivokeriu, a.k.a Marku Hamillu.

Kadras iš filmo „motina!“

„Scanorama“ prasidės jau ketvirtadienį, tad nepamaišys akimis permesti dar vieną rekomendacijų sąrašą. O galbūt interviu su viena iš „Scanoramoje“ rodomo filmų kūrėja padės dar labiau? Šiuo metu kino teatruose sumaištį žiūrovų akyse kelia „motina!“ (mother!, 2017). Linksmiausia matyti tų kino teatrų lankytojų veidus, kurie iš reklaminio klipo pagalvojo, kad ši juosta – siaubo trileris. Oh well… Tikrai rekomenduojame pasižiūrėti šį filmą, nes Darrenas Aronofskis ne tik priverčia jaustis klaustrofobiškai, bet ir kelia iššūkį konvencinio kino mėgėjams. Juk taip gera, kai filmas sukelia sumaištį galvoje, o tiems, kurie tuo tiki, ir sieloje. Prie to paties – ne tik Jennifer Lawrence aukoja savo sveikatą dėl Motinos vaidmens, bet ir daugelis kitų aktorių yra nuveikę ne ką mažiau įdomių dalykėlių.

Filmuose žvaigždės būna ne tik aktoriai, bet ir kultiniais simboliais tapę kardai, rūbai ar automobiliai. Pasirodo, į Vilnių atvežamos garsiausios kino filmų automobilių replikos.

Kaip atrodė Jūsų Helovino kostiumas? Ar pavyko perspjauti Bruce`o Williso ar Willo Poultero idėjas? Žinome, kad Helovinas baigėsi, ir daugeliui, tikriausiai, su dideliu galvos skausmu kitą rytą, bet… na neįmanoma nepastebėti, kad šią savaitę naujienų sraute karaliavo siaubo filmai. Pavyzdžiui, Britų kino institutas atrinko, jų nuomone, nepakankamai įvertintus britiškus siaubo filmus. Taip pat, jau pradedami rinkti geriausi 2017-ųjų siaubo filmai.  O Puskė nevynioja į vatą ir rekomenduoja pačius neš*diniausius siaubo filmus. Tiems, kam įdomu filmų užkulisiai, gali paskaityti apie tai, kaip atrodo baisiausieji žudikai ir kitos pabaisos be makiažo bei iš kur atsiranda kultinių siaubo filmų vietos.   

Tinkama ir kūrybinga komunikacija yra daugelio dalykų sėkmės pagrindas. Ne išimtis ir kino filmai. Tai po truputį pradeda suprasti ir Lietuvos kino industrija. Bet kol kas neprilygsime didžiosioms kino kompanijos. Pavyzdžiui, štai kaip „Toras. Pasaulio pabaiga“ (Thor: Ragnarok, 2017) reklaminasi.

P.S. Ar kada pagalvojote, kaip atrodytų Jūsų darbas kartu su Pjūklu (Jigsaw)?

Iki kito sekmadienio!

Komentarai