fbpx
Komedijos, Naujienos

Ko nežinojote apie komedijų žvaigždę Zachą Galifianakį…

Kadras iš filmo „Machinatoriai“ GPĮ archyvas
Kadras iš filmo „Machinatoriai“
GPĮ archyvas

„Pagirios Las Vegase“ žvaigždė, aktorius Zachas Galifianakis, netrukus pasirodysiantis filme „Machinatoriai“, nedomina merginų taip, kaip Bradas Pittas. Užtat gamta garsiajam komikui davė kai ką kita – sugebėjimą pasijuokti iš savęs ir iš kitų tokiu būdu, kad tai nuskambėtų visame pasaulyje. Net jei tai yra „frykiška“ ir erzina. Nes tik Galifianakis gali sau leisti TV šou transliacijos metu tildyti galingiausios pasaulyje valstybės prezidentą B. Obamą – „tššš, tššš…“

Aktorius ir stand-up komikas Zachas Galifianakis veda Emmy apdovanojimu įvertintą TV-interneto šou „Tarp dviejų paparčių su Zachu Galifianakis“. Čia provokuojamiems pokalbiams jis kviečiasi įžymius žmones – nuo kino žvaigždžių iki šio pasaulio galingųjų. Kiekvienas sėdintis tarp dviejų didžiulių paparčių studijoje rizikuoja būti „išdurtas“ Zacho, nepaisant to – pašnekovai priima šou taisykles ir juokiasi drauge su žiūrovais. Su Zachu jau nusifilmavo Natalie Portman, Charlize Theron, Ben Stiller, Sean Penn, Bruce Willis, Jennifer Aniston, Bradley Cooper, Justin Bieber, Samuel L. Jackson, Barack Obama, Brad Pitt ir jau dabartinė kandidatė į JAV prezidentus Hillary Clinton.

Kadras iš filmo „Machinatoriai“ GPĮ archyvas
Kadras iš filmo „Machinatoriai“
GPĮ archyvas

Galifianakis neapsiriboja vaidmenimis komedijose. Jis priima pasiūlymus vaidinti roles rimtuose filmuose, kure buvo nominuoti „Oskarams“, kaip „Viskas ore!“ su George Clooney ir „Žmogus-paukštis“. Pastarasis, režisieriaus Alejandro G. Innaritu satyrinė komedija, buvo „Oskaru“ ir apdovanotas.

Zachas yra škotų ir graikų palikuonis, gimęs Amerikoje, turi ūkį, kuriam skiria didelę dalį savo laiko ir yra klaustrofobas. Pasaulyje garsus aktorius nesugebėjo užbaigti Šiaurės Karolinos universiteto. Bet turi savo TV šou, dirba kaip prodiuseris, rašo scenarijus ir dalyvauja įvairiose socialinėse akcijose. Minėtoje laidoje „Tarp dviejų paparčių“ jis B. Obamai pateikė klausimą: „Koks yra jausmas būti paskutiniu juodaodžiu prezidentu?“

Apie tai, kad tris kartus Galifianakiui (tiksliau – jo herojui) teko kapanotis klaikiose pagiriose su savo sėbrais filme „Pagirios Las Vegase“ ir jo pratęsimuose, žino visi. O kad teks kapstytis ir iš pavojingos situacijos įvykdžius didžiausią Amerikos istorijoje banko apiplėšimą (iš meilės!) – turėsite puikią galimybę pamatyti kino teatruose nuo spalio 14 dienos. Komedija „Machinatoriai“ („Masterminds“), sukurta pagal realų, bet neįtikėtiną įvykį, nuves į praėjusio amžiaus pabaigos Ameriką ir parodys, kaip paprasčiausiu, bet žiopliausiu būdu galima pavogti 17 milijonų dolerių. Z. Galifianakis atlieka pagrindinę rolę – turi amerikietišką svajonę, įsimyli ir… nueina ir apiplėšia banką.

Komentarai