fbpx
Naujienos

Kodėl „Pačiame baisiausiame filme 5“ parodijuojami siaubo filmai

„Pats baisiausias filmas 5“  GPI archyvas
„Pats baisiausias filmas 5“
GPI archyvas

Jau balandžio 26 dieną Lietuvos kino teatruose pasirodysianti penktoji vienos iš žinomiausių parodijų komedijos „Pats baisiausias filmas“ dalis nustebins žiūrovus įvairove. Režisierius Malcolmas D. Lee šioje dalyje koncentruojasi į žinomiausius siaubo filmus ir jų kūrėjų sprendimus, kurie dažnai atrodo nelogiški.

„Paties baisiausio filmo 5“ siužetinė linija paremta dviejų žinomų siaubo filmų: „Mama“ bei „Piktieji numirėliai“ fabulomis. Pagrindinių „Paties baisiausio filmo 5“ herojų namuose apsigyvenęs vaiduoklis, pasiskolintas iš „Paranormalių reiškinių“, tačiau įgavęs dvasios, prikeltos „Piktųjų numirėlių“ apgyventoje girios trobelėje, pavidalą.

Siaubo filmai, besitaškantys kraujo čiurkšlėmis ir vaizduojantys neįtikėtinai kvailus personažus, būtinai einančius į vietas, iš kurių derėtų nešti kudašių, dažnai nusipelno parodijos vardo. Kol kas dar nesukurtas filmas, kurio režisierius leistų sau peržengti ribą tiek kartų, kiek ją peržengia „Paties baisiausio filmo 5“ kūrybinė grupė. Šiuolaikinių siaubo filmų siužetai tokie panašūs, kad net mačius „Grėsmingą“, „Paranormalius reiškinius“, „Mamą“, „Piktuosius numirėlius“, kartais sudėtinga suprasti, iš kurio siaubo filmo pasiskolinta viena ar kita detalė. Į siužetą įpintos ir puikiai žinomos scenos iš tokių populiarių filmų, kaip: „Pradžia“, „Juodoji gulbė“ bei „Beždžionių planetos sukilimas“.

Režisierius Malcolmas D. Lee meistriškai perpina skirtingų siaubo filmų siužetus, įterpia vieną kitą detalę iš kitų visų laikų populiariausių filmų bei nešvankių pokštų. Rausti verčiantys juokeliai ir intymios scenos, būdingos tik „Paties baisiausio filmo“ dalims, ir šį kartą išvers iš koto komedijų mėgėjus.

Juosta, kurios absurdiškumas verčia susimąstyti apie matytus filmus, o kūrybinės grupės išradingumas bei fantazija nustebina net visko mačiusius. Parodijų komedija „Pats baisiausias filmas 5“ Lietuvos kino teatruose pasirodys jau balandžio 26 dieną.

 

Filmo anonsas:

Garsų pasaulio įrašai informacija
 

Komentarai