fbpx
Naujienos

Komedijoje „Karštos gaudynės“ nusifilmavusi Reese Witherspoon: „Žmonėms patinka iš manęs juoktis“

Kadras iš filmo „Karštos gaudynės“ „ACME Film“
Kadras iš filmo „Karštos gaudynės“ „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Karštos gaudynės“
„ACME Film“ archyvas

Lietuvos kino teatrus pasiekė naujoji veiksmo komedija „Karštos gaudynės“ (angl. „Hot Pursuit“), kurioje aktorei Reese Witherspoon teko naivios policininkės vaidmuo. 39-erių R.Witherspoon teigė jau senokai maniusi, kad būtų puiku nusifilmuoti drauge su kolumbiete serialo „Moderni šeima“ žvaigžde Sofia Vergara. Nors filme „Karštos gaudynės“ prie įspūdingų formų gražuolės Reese atrodo it berniokas, ji sakė tikinti, kad toks jos įvaizdis puikiai tinka skaniai pasijuokti norinčiai publikai.

„Žinojau, kad Sofia bus pribloškianti, labai moteriška, tad nutariau, kad būsiu bičas. Taip ir atrodau. Kaip ten bebūtų, man visuomet patiko vaidinti keistus herojus“, – šypsojosi trijų vaikų mama. Komedijų „Užsispyrusi blondinė“ ir „Mergina iš Alabamos“ aktorė teigė, kad jai tiesiog limpa savotiški pagrindiniai herojai. „Tiesiog tokia esu. Žmonės mėgsta iš manęs juoktis, vaidindama tiesiog paryškinu juokingus bruožus ir būnu dar įkyresnė. Man patiko manoji „Karštų gaudynių“ veikėja pareigūnė Kuper, nes ji – maža vėpla ir tikra nuoboda. Ji neturi draugių ar draugų. Pamačiusi S.Vergaros heroję, kažkur giliai ji pajunta – tai jos pirmoji draugė“, – kalbėjo R.Witherspoon. Komedijoje „Karštos gaudynės“, pagrindinėms herojėms sprunkant nuo jas persekiojančių blogiukų, bus ir pikantiškų akimirkų. Viena jų – S.Vergaros ir R.Witerspoon bučinys, kurio, beje, originaliame scenarijuje nė nebuvo.

Nors filme žinomų aktorių herojės tokios skirtingos, kad didesnį nesuderinamumą sunku net įsivaizduoti, realybėje jos gana panašios. „Reese ir man patinka tie patys dalykai, mėgstame tą patį maistą, mėgstame gražintis ir būti su šeima, mums patinka tos pačios kelionių kryptys, abi susilaukėme vaikų būdamos jaunos“, – vardijo S.Vergara.

Komedija „Karšto gaudynės“ – vienas retų Holivudo filmų, kuriuose nėra romantinės linijos. „Kino teatre sunku išvysti juostą, kurioje moterys nealpsta dėl vyrų ir jų nesivaiko. Šįsyk vyrai vejasi mus ir tikrai ne todėl, kad nori pakviesti į pasimatymą. Manau, toks siužetas suteikė daugiau gilumo mūsų herojėms“, – svarstė R.Witherspoon.

Naujojoje komedijoje „Karštos gaudynės“ teisuolei policijos naujokei (akt. R.Witherspoon) skiriama užduotis apsaugoti aikštingą narkotikų prekeivio žmoną (akt. S.Vergara) ir ginti ją nuo galimų užpuolikų. Aikštinga įspūdingų formų dama turi saugiai pasiekti teismo salę, kur ji bus liudininke ypač stambaus narkobarono byloje. Tačiau jau nuo pirmųjų filmo akimirkų akivaizdu, kad vadovėlių tiesomis besivadovaujančiai pareigūnei lengva nebus.

Komedija „Karštos gaudynės“ jau pasiekė Lietuvos kino teatrus.

Karštos gaudynės“ anonsas:

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"