fbpx
Naujienos

Komedijoje „Karštos gaudynės“ Sofia Vergara ir Reese Witherspoon pasirodys vienais apatiniais

Kadras iš filmo „Karštos gaudynės“ „ACME Film“
Kadras iš filmo „Karštos gaudynės“ „ACME Film“
Kadras iš filmo „Karštos gaudynės“
„ACME Film“

Iš Kolumbijos kilusi seksualioji Sofia Vergara ir šmaikštuolė Reese Witherspoon suvienijo jėgas naujojoje veiksmo komedijoje „Karštos gaudynės“ (angl. „Hot Pursuit“). Nuotaikingame filme skirtingų pažiūrų ir charakterių herojės ne tik mėgins pasprukti nuo jas persekiojančios mafijos, bet ir nudžiugins žiūrovus pikantiškais vaizdeliais – vienais apatiniais pasirodys tiek S.Vergara, tiek „Oskaro“ laureatė R.Witherspoon.

Komediją „Karštos gaudynės“ režisavo juostų „Piršlybos“, „Pamergė pagal užsakymą“ ir „Šokis hip-hopo ritmu“ kūrėja Anne Fletcher. Šįsyk istorija sukasi apie gaudynes Teksase, kurių metu dvi moterys yra priverstos tapti bendrininkėmis. Teisuolei policijos naujokei (akt. R.Witherspoon) skiriama užduotis apsaugoti narkotikų prekeivio žmoną (akt. S.Vergara) ir ginti ją nuo galimų užpuolikų. Aikštinga ir savo išvaizda ypač besirūpinanti gražuolė turi saugiai pasiekti teismo salę, kur ji bus ypač stambaus masto narkobarono bylos liudininkė. Tačiau jau nuo pirmųjų filmo akimirkų akivaizdu, kad vadovėlių tiesomis besivadovaujančiai pareigūnei lengva nebus. Moterys vos sugeba išnešti sveiką kailį iš S.Vergaros herojės namų, kuriuose įvyksta susišaudymas. Prasideda pašėlęs ir labai juokingas dueto persekiojimas, kurio metu moterims kelią pastos ne tik mafijos pakalikai, bet ir parsidavę policininkai ir net samdomi žudikai.

Ko gero, juokingiausia „Karštų gaudynių“ dalis – nesuderinamų S.Vergaros ir R.Witherspoon herojų pamokslavimai ir ginčai. Viena jų per gyvenimą keliauja gundydama, viliodama ir nuginkluodama sultinga figūra, o kita skiria dėmesį tik intelekto svarbai. Būtent todėl bendrininkė policininkę net patraukia per dantį išvydusi baltas jos kelnaites, kurias S.Vergara pavadina nesismulkindama – „vystyklais“. Tačiau pernelyg daug laiko gražintis apatinių parduotuvėje bėglės neturės – persekiotojai lips moterims ant kulnų.

Komedija „Karštos gaudynės“ Lietuvos kino teatrus pasieks gegužės 8 dieną.

Karštos gaudynės“ anonsas:

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"