fbpx
Naujienos

Komedijoje „Mergų balius“ suvaidinusi S. Johansson papasakojo apie sunkiausią savo gyvenimo naktį

Kadras iš filmo „Mergų balius“
„ACME Film“ archyvas

Jei linksmai kikenote žiūrėdami komedijas „Sunokusios pamergės“ bei „Blogos mamos“, ruoškitės į kino teatrą. Jau liepos 7 dieną mūsų šalies kino teatruose pasirodys filmas „Mergų balius“, kuriame pamatysime ne tik dar žiauresnių juokelių, bet ir tokias žvaigždes kaip Scarlett Johansson, Demi Moore bei roko atlikėjo Lenny Kravitzo dukra Zoe Kravitz.

Komedijoje aktorių S. Johansson, Kate McKinnon, Jillian Bell, Ilana Glazer ir Z. Kravitz herojės susitinka mergvakaryje Majamyje. Trumpųjų atostogų savaitgalis prasideda gana santūriai, tačiau vakarėlis įsisiūbuoja. Deja, pačiame linksmybių įkarštyje nutinka nelaimė: striptizo šokėjas, netyčia trenkęs galvą į atbrailą, numiršta. Atsipeikėję nuo pirmojo šoko, merginos imasi spręsti problemą. Žinoma, po viso išgerto alkoholio, jų naudojami problemos sprendimo būdai nelabai suderinami su sveiku protu. Užtat iki ašarų juokingi.

Ar į panašią situaciją yra patekusi S. Johansson? Kokia naktis buvo sunkiausia jos gyvenime? Apie tai viename interviu aktorės pasiteiravo žurnalistai.

„Tokios patirties, kaip mano herojė filme, ačiū Dievui, neturėjau, tačiau sunkiausia naktis, nutikusi mano gyvenime ir kurios niekuomet nepamiršiu, buvo dukters Rose Dorothy gimimas. Aš nejuokauju, tikrai tą naktį drąsiai galiu pavadinti pačia baisiausia“, – sakė šiaip jau apie asmeninį gyvenimą neatviraujanti Holivudo žvaigždė.

Komedijoje taip pat vaidinusiai J. Bell, anot jos pačios, pačios baisiausios būna tos naktys, po kurių atsibudus ryte nieko nepameni.

Siautulinga komedija „Mergų balius“, primenanti juostas „Sunokusios pamergės“ ir „Blogos mamos“, Lietuvoje pradedama rodyti liepos 7 dieną.

Filmo anonsas: 

Komentarai

„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"