fbpx
Naujienos

Komedijoje „Papuolei!“ – jau 30 metų trunkantis tikras bendraklasių žaidimas, nesibaigiantis nei gimdyme, nei kapinėse

Kadras iš filmo „Papuolei!“

Penki draugeliai kiekvieną gegužės mėnesį žaidžia gaudynes. Ir taip – jau trisdešimt metų, nuo pirmos klasės. Paskutinį kiekvieno pavasario mėnesį visi kiti dalykai – darbas, šeima ir panašiai – jų gyvenime tampa absoliučiai nesvarbūs. Tikslas vienintelis – netikėtai užklupti kurį nors iš likusių keturių, jį paliesti, surikti „Papuolei!“ ir nešti muilą. Taip, tai jau šį savaitgalį kino teatruose pasirodysiančios komedijos „Papuolei!“ scenarijus, tačiau, kad ir kaip sunku būtų tuo patikėti,  jis paremtas tikrais įvykiais.

Vienoje Vašingtono vidurinių mokyklų šį keistą ir iš proto varantį žaidimą žaidė mokyklinukai Billas Akersas, Patrickas Schultheisas, Seanas Raftisas ir Mike’as Konesky. Jaunuoliai taip įsitraukė, kad nusprendė, jog mokyklos sienomis ši pramoga neapsiribos, todėl žaidimas tęsėsi net tris dešimtmečius. Ar tai ne tobulas scenarijus komedijai?

Filme šiuos vaikinus įkūnyjo tokie puikiai žinomi aktoriai kaip Edas Helmsas, Jeremy Renneris, Jonas Hammas, Jake’as Johnsonas ir Hannibalas Buressas.

„Pamenu, buvo laikas, kai per pertraukas taip pat žaisdavome šitą žaidimą, bet kas galėjo pagalvoti, kad yra jaunuolių, kurie nueis taip toli ir žaidimą pratęs net gimdymo palatoje ar tėvo laidotuvėse? Tai visiškai neįtikėtina! Tie vaikinai perkėlė žaidimą į visai naują lygį, aš galiu tik įsivaizduoti, kaip linksmai jie gyvena ir kaip kasmet laukia gegužės. O gal net ir jos bijo“, – juokiasi Holivudo žvaigždė J. Renneris.

Jis komedijoje „Papuolei!“  vaidina Džerį, kuris yra žaidimo profas: per visus tris dešimtmečius jis vienintelis iš grupės sugebėjo išvengti visų spąstų. Tačiau šių metų gegužę vyks jo vestuvės. Kitaip tariant – puiki proga likusiems keturiems užklupti Džerį nepasiruošusį. Žinoma, jei toks dalykas kaip „nepasiruošęs Džeris“ apskritai įmanomas.

Kuriozinė komedija „Papuolei!“, kurioje sunku patikėti, jog vaizduojama tikra istorija, kinuose jau nuo šio penktadienio, birželio 29 dienos.

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"