fbpx
Komedijos, Naujienos

Komedijos kūrėjai atskleis, apie ką nekalba, bet galvoja vyrai

Kadras iš filmo „Apie ką galvoja vyrai: pratęsimas“

Komedijų kūrėjai jau spėjo parodyti, ko nori moterys bei apie ką vieni likę kalbasi berniukai. Atėjo laikas pereiti į kitą lygį, tad jau kovo 30 dieną Lietuvos kino teatruose startuoja nauja komedija „Apie ką galvoja vyrai: pratęsimas“. Kaip juokauja filmo kūrėjai, tai – juosta, subalansuota vyrams, bet juk įdomiausia ši tema – moterims!

Kad ir kaip mylėtų moteris, visiems vyrams kartais reikia pabūti atskirai nuo jų. Atsipalaiduoti, pasilinksminti ir, žinoma, apkalbėti tas pačias moteris. Keturi neperskiriami bičiuliai – Lioša (aktorius Leonidas Baracas), Slava (Rostislavas Chaitas), Kamilis (Kamilis Larinas) ir Saša (Aleksandras Demidovas) – pirmą kartą nuoširdžiai pasikalbėjo 2010 m. Tada, po metų – dar kartą. O dabar, praėjus septyneriems metams po antrosios serijos dalies, bičiuliai vėl susitinka.

„Pasakysime atvirai – šio filmo kūrimas mums ne tik darbas, labiau tai atostogos nuo mūsų pačių gyvenimų, moterų ir kasdienių reikalų, nes susitikę mes visada tampame vaikais. Tam tikra prasme. Būdami gerais draugais, mes imame sakyti tiesą, nebijome nešvankiai pašmaikštauti. Būtent to tikimės ir iš žiūrovų – norime jiems priminti, kad išsikalbėti labai verta! Tai daro tiek vyrai, tiek moterys. O ką jie galvoja? Čia juk dar įdomiau“, – įtariai šypsosi  filmo aktoriai.    

Kadras iš filmo „Apie ką galvoja vyrai: pratęsimas“

                                                                                 

Šįsyk komedijoje draugai keliauja į Peterburgą. Tiesa, trys iš keturių bičiulių visiškai nenutuokia – ko. Į Peterburgą reikia Kamiliui. Tuo tarpu jo artimiausi bičiuliai žiauriai užsiėmę: Slava dirba, Saša bendrauja su gydytojais, o Lioša leidžia laiką su šeima. Vis tik draugo nelaimėje palikti negalima, tad trijulė permąsto savo prioritetus ir, atidėję visus reikalus, traukiniu išlekia į Piterį. Aišku, blogai, kad Maskvoje liko daugybė nesutvarkytų reikalų, bet gerai, kad kelionėje apie juos galima negalvoti. Kelionėje reikia viską užmiršti ir mėgautis artimiausių draugų kompanija bei nuoširdžiais pokalbiais apie pačius įvairiausius vyriškus reikalus.

Nuotaikinga, vyrams subalansuota juosta „Apie ką galvoja vyrai: pratęsimas“ Lietuvoje pradedama rodyti jau šį savaitgalį, kovo 30 dieną.

Komentarai

„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"