fbpx
Naujienos

Komedijos „Mano pakvaišęs senis“ žvaigždė Robertas de Niro: reikėjo tik gerai išsijuokti prieš įjungiant kameras

Mano pakvaišęs senis
Robert De Niro as Salvo in About My Father. Photo Credit: Dan Anderson

Jau šį penktadienį, gegužės 26 dieną, kino teatruose pasirodo juosta „Mano pakvaišęs senis“ su „Oskaro“ laimėtoju Robertu de Niro. Drauge su juo pamatysime ir karščiausiu Amerikos komiku „New York Times“ tituluotą italų kilmės amerikiečių „stand-up“ komiką Sebastianą Maniscalco. Pastarasis komedijoje toli gražu ne naujokas – „Netflix“ galima rasti penkis jo valandos trukmės pasirodymus. Daugiausiai juokaujantis apie savo, kaip italų imigranto, kilmę bei kasdienybę, Sebastianas savo pokštus dabar su trenksmu perkelia ir į didįjį ekraną.

„Filmo tema sukasi apie tai, kokie išprotėję yra italai ir kas jau kas, bet mes su Sebastianu puikiai tai žinome. Vaidinti net labai nereikėjo, tik gerai išsijuokti prieš įjungiant kameras. Nuostabus jausmas. Todėl aktoriai ir mėgsta vaidinti komedijose – tai ne tik džiaugsmas žiūrovų akims, bet ir malonumas pačiai komandai. Šis malonumas, galiu pasakyti, buvo tikrai malonus“, – prieš premjerą pristatydamas juostą šypsojosi R. de Niro.

Apie tai, jog smagus ne tik rezultatas, bet ir procesas, ne viename interviu kalbėjo ir komikas S. Maniscalco.

„Manęs, kaip daug gyvenime juokaujančio žmogaus, jau niekas labai nebestebina, bet komiškos situacijos šiame filme vertė iš koto. Daug neišduodamas galiu tik pasakyti, kad ši komedija yra kaip vienas ilgas „stand-up“ pasirodymas. Juoksitės nuo pradžių iki pabaigos“, – intrigavo S. Maniscalco.

Komedija „Mano pakvaišęs senis“ pasakos, kaip šventinis savaitgalis su mylimosios Elės tėvais Sebastianui atrodo kaip puiki proga pasipiršti, tačiau vaikiną ima graužti sąžinė, kad po mamos mirties jo tėvas Salvo pirmąkart liks švęsti vienas. Elė iškart pasiūlo tėvą vežtis kartu, tačiau Sebastianas įsitikinęs, kad tvirtą nuomonę visais gyvenimo klausimais turinčiam ir jos išsakyti nevengiančiam italų imigrantui Salvo bus sunku pritapti prie Elės tėvų šeimos. Ir greitai paaiškėja, kad Sebastianas buvo teisus.

Viską savo rankomis turėjęs užsidirbti Salvo tiesiog apstulbsta patekęs į itin turtingos amerikiečių šeimos valdas. Čia jam nesuprantami daugybė dalykų: nuo pasakiškos prabangos, perdėto tarpusavio jausmų demonstravimo iki visur laisvai vaikščiojančių pasipūtusių povų. Žinoma, prie visiškai kitokio gyvenimo stiliaus ir filosofijos įpratusiai Elės šeimai Salvo atrodo ne ką mažiau egzotiškas. Nenuostabu, kad šventei įsibėgėjant, dviejų visiškai skirtingų kultūrų kontaktas vis labiau kaista, kol baigiasi tikrais nesusipratimų fejerverkais. Kaip ir dera liepos 4-ajai.

Kaip šeimoms pavyks pamilti vienai kitą ir ar tai nesugadins santykių tarp įsimylėjelių? Tai sužinosime kino teatruose jau šį penktadienį, gegužės 26 dieną, pasirodančioje komedijoje „Mano pakvaišęs senis“.

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"