fbpx
Naujienos

„Kopa: antra dalis” žvaigždė Zendaya apie sunkumus filmavimo aikštelėje: daugiausiai nepatogumų kėlė įmantrūs kostiumai

Kadras iš filmo „Kopa: antra dalis“

Jau šį penktadienį, kovo 1 dieną, į kino teatrus atkeliauja ilgai kinomanų laukta šventė – Deniso Villeneuve‘o režisuotos fantastinės nuotykių juostos „Kopa: antra dalis“ premjera. Filmas jau tapo rekordininku: svetainėje Imdb.com šiuo metu yra aukščiausiu balu vertinama juosta istorijoje – jam skirti 9,4 balo iš 10 galimų. Įsimintinais tampa ir pristatymo renginiai visame pasaulyje, kuriuose raudonuoju kilimu žengia ryškiausios jo žvaigždės. Režisieriui pavyko surinkti visą Holivudo žvaigždyną. „Kopa: antra dalis“ pamatysime tokius aktorius kaip Javieras Bardemas, Stellanas Skarsgårdas, Joshas Brolinas, Dave’as Bautista, Léa Seydoux, Rebecca Ferguson, Timothée Chalamet, Zendaya, Florence Pugh, Austinas Butleris ir kiti.

Žvaigždės susirinkusiems žurnalistams bei gerbėjams ne tik pozuoja, bet ir sutinka atskleisti įdomiausias filmavimų detales. Štai Zendaya, kuri jau ne kartą antraštes užkariavo įspūdingais įvaizdžiais, pasakojo, kad kone daugiausiai nepatogumų filmavimo aikštelėje jai kėlė būtent įmantrūs kostiumai.

Kadras iš filmo „Kopa: antra dalis“

„Pirmą kartą apsirengus rūbą, jis atrodė tikrai nepatogus – be proto sunkus, varžantis judesius, po filmavimų labai skaudėjo pečius. Tačiau po keleto dienų kostiumai tarsi prisitaikydavo prie kūno ir tapdavo lengviau, buvo įmanoma daugiau galvoti apie vaidmenį, nei apie juos“, – prisiminė 27-erių aktorė.

Nekokius prisiminimus kelia filmavimai Jordanijoje, kur oro temperatūra aukšta ir nuolat spigina kaitri saulė.

„Kartais jausdavausi lyg pirtyje, nes kostiumai sulaikydavo šilumą ir nebuvo, kaip atsivėsinti. Tačiau ekrane jie atrodo tobulai ir tai, man atrodo, svarbiausia“, – sakė Zendaya.

Kadras iš filmo „Kopa: antra dalis“

„Kopa: antra dalis“ pasakos apie tai, kaip praradęs tėvą priešiškoje ir pavojingoje dykumų planetoje Arakis, dar vadinama Kopa, su vietiniais dykumų žmonėmis – fremenais – apsigyvenęs Polas įgyja naujų draugų ir suranda gyvenimo meilę. Kartu su gražuole Čani (ją ir vaidina Zendaya) jam lemta pakeisti planetos ateitį.

Tačiau iš pradžių Polo dar laukia ilga ir žūtbūtinė kova su tais, kurie nužudė jo tėvą, grasina sunaikinti fremenus bei užgrobti tik Arakyje išgaunamos vertingiausios Visatoje medžiagos gavybos verslą. Polui teks pasirinkti tarp asmeninės laimės ir visos Visatos likimo.

Viena laukiamiausių šių metų premjerų – fantastinis nuotykių filmas „Kopa: antra dalis“ Lietuvos kino ekranuose pasirodys jau šį penktadienį, kovo 1-ąją dieną.

Filmo anonsas: 

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"