fbpx
Kino industrija, Naujienos

„Kūrybiškos Europos“ MEDIA biuro vadovė Eva Brazdžionytė apie Europos sąjungos teikiamas galimybes kūrėjams

Eva Braždžionytė
Eva Braždžionytė

Lapkričio 24 d. įvyks paskutinysis AVAKA II-ojo etapo seminarų ciklo Kita kūrybos pusė seminaras. Informatyvus ir šventinis.

SEMINARAS informatyvus dėl to, kad kalbėsime apie Europos pagalbą kūrybai. Kino ir audiovizualinio sektoriaus kūrėjai bus supažindinami su galimybėmis pasinaudoti Europos sąjungos lėšomis iš tam skirtos programos „MEDIA“.

Negaiškite laiko skaitydami pluoštus dokumentų,  ateikite ir išgirskite tai, kas svarbiausia iš specialisto lūpų. „Kūrybiškos Europos“ MEDIA biuro vadovė Eva Brazdžionytė seminaro metu pristatys „MEDIA“ ir Tarpsektorinės paprogramės teikiamas galimybes bei jau įgyvendinamas iniciatyvas, kuriomis gali pasinaudoti Lietuvos audiovizualinio sektoriaus atstovai. Žinome, kad dokumentų pildymas reikalauja laiko ir specifinių žinių, todėl seminaro metu pranešėja suteiks nemokamas konsultacijas norintiems teikti paraiškas.

„Kūrybiška Europa“ yra Europos sąjungos programa, skirta Europos kultūrai, kinui, televizijai, muzikai, literatūrai, scenos menui, paveldui ir kitoms susijusioms sritims remti.

Pasak Evos Brazdžionytės, programa „Kūrybiška Europa“ apjungia dvi paprogrames – „Kultūra“ ir MEDIA, pagal kurias jau daugiau kaip 20 metų sėkmingai remiami kultūros ir audiovizualinis sektoriai. Pranešėja sako, kad papogramė  „Kultūra“ yra orientuota į scenos ir vizualiuosius menus, paveldą bei kitas sritis, o paprogramė MEDIA aktuali kino kūrėjams – kadangi remiantis ja finansuojamas kino ir audiovizualinis sektorius.“

Bendras programos biudžetas – 1,46 mlrd. EUR.

SEMINARAS šventinis,  nes šį kartą pusę renginio laiko skirsime neformaliam bendravimui ir kviesime kartu su seminaro dalyviais bei organizatoriais paminėti II-ojo seminarų ciklo uždarymą. AVAKA kolektyvas nori su Jumis pasidalinti šventine akimirka ir tuo pačiu išgirsti Jūsų komentarus ir pastabas, be to ir lūkesčius kitam Seminarų ciklui, kuris startuos 2017 m. pradžioje.

Projektas „Kita kūrybos pusė“ dalinai finansuojamas pagal LR Kultūros ministerijos Kūrybinės veiklos, autorių teisių ir gretutinių teisių apsaugos programą. 

Tema: Kūrybiška Europa“ MEDIA ir tarpsektorinės paprogramės teikiamos galimybės audiovizualinės industrijos atstovams

Pranešėja: „Kūrybiškos Europos“ MEDIA biuro vadovė Eva Brazdžionytė

Data: lapkričio 24 dieną nuo 14 val.;

Trukmė: pranešimo trukmė – 1 val., bendra renginio trukmė – iki 3 valandų.

Vieta: Seminaras vyks Vilniaus mokytojų namų „Mažojoje salėje“  II aukšte, sekite nuorodas;

Išankstiniai klausimai: išankstinius klausimus galite užduoti iš anksto el. paštu projektai@avaka.lt;

Registracija: Jei dar nespėjote užsiregistruoti, tai galite padaryti: http://avaka.lt/seminarai; 

Sertifikatai: Jeigu pageidaujate, kad Jums būtų išrašytas sertifikatas, apie tai prašome iš anksto informuoti el. paštu projektai@avaka.lt. 

Kaina: seminaras NEMOKAMAS.

Komentarai