fbpx
KINFO laida, TV laida

Laida KINFO #3 2013 07 18 (įrašas)

Žiūrėkite kiekvieną trečiadienį 22:30 per LRT televiziją!

Įpusėjus vasarai — jau trečioji KINFO laida. Laidoje žiūrėkite išskirtinį interviu su visame pasaulyje populiarios lietuvių kilmės rašytojos Rūtos Šepetys knygos „Tarp pilkų debesų” ekranizacijos teises gavusiais žinomais kino kūrėjais Mariumi Markevičiumi ir Žilvinu Naujoku. Interviu jie dalinasi savo mintimis apie šią knygą, jos ekranizacijos planus bei priežastis, kodėl jie ėmėsi įgyventinti šį projektą.

„Šis filmas yra unikali galimybė Lietuvai prisistatyti pasaulio arenoje. Nors Lietuva turi žinomų menininkų, kurie žinomi pasaulyje, su kinu vis dėlto mes žinomi labai minimaliai”, — apie filmo galimybes kalba būsimo filmo prodiuseris Žilvinas Naujokas.

Vasara — puikus metas kino dirbtuvėms ar stovykloms, tad skiltyje „Iniciatyvos” pokalbis apie „Meno avilio” organizuojamą kino stovyklą Žeimių dvare. Apie jos atsiradimo istoriją, išskirtinumą bei šių metų stovyklą kalba jos organizatoriai Dainius Makūnas ir Goda Jurevičiūtė.

Šįkart nacionaliniam kinui populiarinti skirtoje skiltyje „Viena minutė” — režisierius Tomas Ramanauskas. Jis pristato savo kuriamą animacinį filmą „After death, before hell” („Po mirties, prieš pragarą”).

Marius Markevičius ir Žilvinas Naujokas Laidos akimirka
Marius Markevičius ir Žilvinas Naujokas
Laidos akimirka
Komentarai