fbpx
KINFO laida, TV laida

Laida KINFO #5 2013 07 31 (įrašas)

Žiūrėkite kiekvieną trečiadienį 22:30 per LRT televiziją!

Šioje laidoje – pokalbis su kino ir teatro aktore Valda Bičkute, kuri dalinasi savo įspūdžiais iš neseniai aplankyto Paryžiaus ir pasakoja, kaip ji vertina savo kolegas aktorius. Taip pat paaiškės, kokiomis aplinkybėmis filmą Lietuvoje ėmėsi kurti latvių režisierius Maris Martinsonas.

„Jeigu tu sutiksi, aš darysiu filmą Lietuvoje, su lietuvių aktoriais, lietuvių kalba”, — apie juostos kūrybos užkulisius bei atsiradimo istoriją „KINFO” laidai intriguojančiai pasakojo Valda Bičkutė.

Skiltyje „Iniciatyvos” pasakojama apie „Vilniaus kino biurą”, kuris padeda užsienio kinematografininkams kurti filmus Vilniuje. Apie tai, kuo Lietuvos sostinė patraukli užsienio kino industrijos atstovams, apie biuro misiją ir vykdomą veiklą pasakoja jo vadovė Jūratė Pazikaitė.

Jau šį rudenį Lietuvos kino pasaulyje išskirtinis įvykis — daugiau nei po dešimties metų įvyks naujo lietuviško pilnametražio animacinio filmo premjera. Skiltyje „Minutė eterio” šią juostą, pavadinimu „Aukso žirgas”, pristatys jos režisierius Valentas Aškinis.

Valda Bičkutė Laidos akimirka
Aktorė Valda Bičkutė
Laidos akimirka
Komentarai