fbpx
KINFO laida, TV laida

Laida KINFO #6 2013 08 07 (įrašas)

Laidoje išvysite pokalbį su režisieriumi Jokūbu Viliumi Tūru, kurio pilnametražis dokumentinis filmas „Sapnuoju, kad einu” šiemet pelnė „Sidabrinę gervę” kaip geriausias dokumentinis filmas.

„Supratau, kad reikia filmuoti tada, kai užsinori. Ne tai, ką diktuoja aplinka, o ką diktuoja vidus „, — apie unikalios juostos kūrimą, kurioje įamžinta žygdarbiui prilygstanti jo pusės metų piligriminė kelionė Švento Jokūbo keliu, pasakojo Jokūbas Vilius Tūras.

Skiltyje „Iniciatyvos” kalbamėa su „Lietuvos antipiratinės veiklos asociacijos” (kitaip — „LANVA”) vadove Dina Adomavičiūte, kuri žada ne bausti, o auklėti Lietuvos interneto piratus.

„KINFO” skiltyje „Viena minutė eterio” apie naujus kino projektus kalba Lietuvos kino kūrėjai, kurie per vieną minutę supažindina su kuriamo filmo idėja. Šioje laidoje režisierius Audrius Juzėnas pristato ketverius metus kurtą vaidybinį filmą „Ekskursantė”, kurio premjera įvyks jau šį rugsėjį.

Pirmoje rugpjūčio mėnesio „KINFO” laidoje trečiadienį, 22.30 val. per LRT televiziją, Jūsų dar lauks ir nauja skiltis „Animacija”, kuria laidos rengėjai nori supažindinti su gilias tradicijas turinčia Lietuvos animacijos mokykla. Skiltyje išvysite Ievos Miškinytės animacinį filmą „Saga”. (Laidos įraše internete pamatysite animacijos anonsą, nes filmas dar keliauja po festivalius ir jo internete talpinti negalima).

Režisierius Jokūbas Vilius Tūras Laidos akimirka
Režisierius Jokūbas Vilius Tūras
Laidos akimirka
Komentarai