fbpx
KINFO laida, TV laida

Laida KINFO #8 2013 08 21 (įrašas)

Laidoje apie kiną „KINFO“ – pokalbis su kino aktore ir prodiusere Jurga Jutaite, kuri už komoje atsidūrusios merginos vaidmenį režisierės Kristinos Buožytės mokslinės fantastikos dramoje „Aurora“ šiemet pelnė geriausios aktorės apdovanojimą.

„Man patinka kinas, kuris įkvepia mane pasikeisti“, – mintimis apie ją žavintį kino pasaulį, aktorės, prodiuserės kelią ir apie didžiulio dėmesio sulaukusios „Auroros“ filmavimą dalinsis Jurga Jutaitė.

Skiltyje „Iniciatyvos“ kalbėsime su visame pasaulyje populiaria lietuvių kilmės JAV rašytoja Rūta Šepetys, kuri savo bestseleriu tapusį romaną „Tarp pilkų debesų“ leido ekranizuoti ne aktyviai to siekusiems Holivudo, o Lietuvos kino kūrėjams.

Apie naujus kino projektus kūrėjai kalba laidos skiltyje ,,Viena minutė eterio“. Trečiadienio laidoje režisierė Rima Gungor pristatys kuriamą dokumentinį filmą apie Lietuvos kelią į nepriklausomybę „Game Changer: Lithuania’s Nonviolent Revolution“ (lietuviškai – „Pakeitę žaidimo taisykles: Lietuvos revoliucija be smurto“).

Jūsų dar lauks ir skiltis „Animacija“, kurioje išvysite naują, po festivalius dar keliaujantį Valento Aškinio ir Jūratės Leikaitės-Aškinienės trumpametražį animacinį filmą „Senelės pasaka“. (Deja, galėsite pamatyti tik animacinio filmuko ištrauką, nes jis dabar keliauja po festivalius.)

Jei namie neturite televizoriaus, tai visas laidas visuomet ir visur galite tiesiogiai žiūrėti LRT portale čia.

Aktorė ir prodiuserė Jurga Jutaitė Laidos akimirka
Aktorė ir prodiuserė Jurga Jutaitė
Laidos akimirka
Komentarai