fbpx
Naujienos

Lana Del Rey iš Britanijos „sulakstė“ į Kanų atidarymą

Dainininkė Lana Del Rey  Šaltinis www.kpms.lt
Dainininkė Lana Del Rey
Šaltinis www.kpms.lt

Šią savaitę Didžiojoje Britanijoje koncertuojanti Lana Del Rey vis dėlto suspėjo kirsti Lamanšą ir gegužės 14-ąją, Kanų kino festivalio atidarymo vakarą, kartu su kitomis žvaigždėmis žengti raudonu kilimu į „Didžiojo Getsbio“ premjerą.

Pagrindinės filmo dainos „Young & Beautiful” atlikėja į ceremoniją atvyko pasipuošusi XX amžiaus trečiojo dešimtmečio pradžios – laikotarpio, kai vyksta „Didžiojo Getsbio“ romano  veiksmas – stiliaus vintažine juodai balta suknele.

Dar gegužės 13-osios, pirmadienio, vakarą sausakimšoje Birmingemo „O2 Academy“ salėje koncertavusi Lana Del Rey antradienį jau buvo Kanuose, o trečiadienio vakarą atvyko į „Didžiojo Getsbio“ premjerą. Iš Prancūzijos dainininkė grįžo atgal į Didžiąją Britaniją, kur šią savaitę jos dar laukia koncertai Glazge ir Londone. Birželio 4 dieną Lana Del Rey koncertuos Vilniuje, „Siemens“ arenoje.

Nors kritikai filmą „Didysis Getsbis“ vertina prieštaringai – vieni jį vadina nuostabiu, kiti kritikuoja dėl pernelyg didelio dėmesio scenografijai – nėra abejonių, kad žiūrovams jis patinka. Pirmąjį filmo rodymo savaitgalį JAV „Didysis Getsbis“ surinko daugiau nei 51 mln. dolerių. Kaip spaudos konferencijoje Kanuose sakė „Didžiojo Getsbio“  režisierius Bazas Luhrmannas, po premjeros per savaitę Frensio Skoto Ficdžeraldo romano kopijų parduota daugiau nei per visą rašytojo gyvenimą.

Į populiarumo viršūnę kyla ne tik filmas, bet ir jam sukurta Lanos Del Rey daina „Young & Beautiful” – žurnalo „Billboard“ dainų šimtuke ji jau pakilo į 59 vietą.

www.kpms.lt informacija

Komentarai