fbpx
Desertas (Kinomaistas.lt), Kinomaistas.lt archyvas

Larso von Triero filmas „Nimfomanė“ („Nymphomaniac“). Seksuali 1 dalies užuomina

Naujausias Larso von Triero filmas „Nimfomanė“ („Nymphomaniac“) jau seniai žadina visų smalsumą ir vaizduotę. O pats režisierius atrodo moka erzini žiūrovus – laikas nuo laiko jiems mesteli tai erotišką filmo aktorių nuotrauką, intrigavo būsimomis atviromis sekso scenomis, o pabaigai nusprendė kas mėnesį atskleisti savo dviejų dalių filmo trumpus anonsus. Pirmasis iš jų pasirodė vakar, antrasis startuos beveik už mėnesio.

Jei nieko negirdėjote apie „Nimfomanę“, tai filmas pasakos istoriją apie 50-etę Joe (kurią vaidina režisieriaus mūza Charlotte Gainsbourg), kurią žiauriai sumuštą randa pagyvenęs vyras (švedų aktorius Stellanas Skarsgardas). Moteris jam papasakoja savo gyvenimo seksualinę patirtį, kuri prasidėjo jai esant 15 metų ir nuo to laiko buvo ypač aštri.

„Nimfomanė“ susideda iš 8 skyrių, o pirmosios „The Compleat Angler“ trumpas anonsas atskleidžia, kaip jaunoji Joe su savo labiau patyrusia drauge nusprendžia pasilinksminti traukinyje. Merginos susilažina, kuri iš jų sugebės permiegoti su daugiau vyrų. Laimėtojai priklauso dėžė šokolado.

22 metų buvęs modelis Stacy Martin filme įkūnija jaunąją Joe. Filme taip pat vaidina Shia LaBeouf, Christian Slater, Jamie Bell, Uma Thurman ir kt. Beje, visose atvirose sekso scenose aktorius pakeitė dubleriai.

„Nimfomanė“ bent jau Danijoje startuoja per šias Kalėdas (Larsas von Trieras puikiai moka pasirinkti savo filmų premjerų laiką). Beje, siūlome apsilankyti išties įdomiame filmo interneto puslapyje.

Komentarai