fbpx
Naujienos

Legenda tapęs džiunglių vaikis į Lietuvos kino teatrus atkeliauja animaciniame filme „Tarzanas“

Kadras iš filmo „Tarzanas“  ACME Films archyvas
Kadras iš filmo „Tarzanas“
ACME Films archyvas

Viena gražiausių džiunglėse užsimezgusių nuotykių istorijų apie legendinį bezdžionių užaugintą berniuką jau mažiau kaip po mėnesio mažus ir didelius stebins nuostabiais kompiuterinės animacijos vaizdais filme „Tarzanas“. Įdomi, pažinti džiungles ir žmonių gerumą bei gobšumą leisianti istorija Lietuvos kino teatrus pasieks kovo 21 dieną.

Šiandien žodis „tarzanas“ daugeliui asocijuojasi su miškuose, tankmėse gyvenančiu žmogumi, kuris moka išgyventi sudėtingiausiomis sąlygomis bei turi stiprų ryšį su gamta. Tai, žinoma, tiesa, tačiau daliai, kaip ir buvo prieš šimtmetį sumanyta amerikiečių rašytojo Edgaro Rice‘o Burroughso, šis vardas siejasi su būtent bezdžionių išaugintu vaiku.

Pagrindinis naujosios juostos herojus Tarzanas užaugo gorilų apsuptyje. Jo tėvai, kompanijos „Greystoke Energies“ vadovas, turtingas filantropas bei mokslininkas Džonas Greistokas ir jo žmona Alisa, žuvo lėktuvo katastrofoje. Trimetis Džonas Greistokas jaunesnysis – toks yra tikrasis Tarzano vardas – liko džiunglėse vienut vienutėlis. Geraširdė gorila Kala rūpestingai priglaudė mažylį, jį augino ir  įtraukė į savo gentainių gretas. Nors sumaniam berniukui ne kartą teko įrodinėti savo teisę į būvį džiunglėse, dabar jaunas ir stiprus vaikinas net vikriau už savo „gimines“ gali skrosti žaliuojančias platybes.

Kartą Tarzanas atranda seną šeimos nuotrauką ir vis dažniau pagalvoja apie žmonių draugiją. Naujus ir neįtikėtinus jausmus jis pajunta pamatęs prie vandens žavią šviesiaplaukę Džeinę Porter. Gimstanti jų meilė pavojuje, kaip ir kerinti džiunglių karalystė, mat piktavalis Tarzano tėvą pakeitęs kompanijos „Greystoke Energies“ vadovas Viljamas Kleitonas užsimojo žaliuojančius miškus paaukoti tam, kad išgautų naudingą uolieną, galinčią energija aprūpinti milijonus žmonių.

Besirutuliojant Tarzano istorijai paaiškėja jo tikroji tapatybe ir jaunas vyras tampa grėsme klastingam ir gobšiam ponui Kleitonui. Šis į džiungles nusiunčia samdytų karių gvardiją. Padedamas Džeinės Tarzanas grumsis su įsibrovėliais dėl savo namų ir savo tėvų palikimo.

Visai šeimai skirtas nuotykių kupinas animacinis filmas „Tarzanas“ 3D formatu Lietuvą pasieks jau kovo 21 dieną.

Animacinio filmo „Tarzanas“ anonsas:

>

Komentarai

„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"