fbpx
Naujienos

Legendinės šefės J. Child gyvenimas – vėl žiūrovų ekranuose

Serialas „Džulija“
2-asis sezonas

Legendinė virtuvės šefė Julia Child, septintajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje pristačiusi amerikiečiams prancūzų virtuvę, sukūrė vieną pirmųjų sėkmingų kulinarijos laidų „The French Chef“. Pernai pristatytas jos gyvenimo įkvėptas HBO serialas „Džulija“ šį mėnesį sugrįžta antram sezonui. Pirmuosius tris naujojo sezono, pasakojančio apie žinomą kulinarę ir ją supusius žmones, epizodus Lietuvos žiūrovai galės išvysti jau ketvirtadienį, lapkričio 16 d., per HBO „Telia Play“ platformoje ir „Go3“ televizijoje.

„Kvapą gniaužiantis“, „nuostabus“ ir „užpildantis emociškai“ – taip pirmąjį „Džulijos“ sezoną apibūdino „TV Insider“ ir NPR leidiniai. Per J. Child, kurią vaidina aktorė Sarah Lancashire, asmenybę ir jos išskirtinį „gyvenimo džiaugsmą“ (pranc. joie de vivre) seriale tyrinėjamas svarbus Amerikos istorijos laikotarpis – visuomeninės televizijos, kaip naujos socialinės institucijos, atsiradimas, feminizmo ir moterų teisių judėjimo iškilimas. Jame kvestionuojama įžymybių prigimtis ir Amerikos kultūros raida, o siužeto epicentre – meilės kupina santuoka, kurioje pamažu keičiasi galios dinamika.

Antrajame sezone pagrindinė herojė susiduria su augančiu populiarumu. Su pasikeitusiu gyvenimu bei žinomumu turi susitaikyti ne tik ji pati, bet ir artimieji bei kolegos, prisidedantys prie laidos kūrybos.

Aplankius neplanuotai sėkmei, Julia ir jos mylimas vyras Paulas (akt. David Hyde Pierce) pamato, kad populiarumas daug ką pakeitė. Kupina išskirtinio pozityvumo, Julia ir jos komanda turi susidoroti su iškilusiomis grėsmėmis, tačiau tuo pačiu metu toliau kurti savo laidą bei spręsti socialines problemas, kurios aktualios ne tik seriale vaizduojamu laikotarpiu, bet ir šiandien.

Serialas „Džulija“
2-asis sezonas

„Pagrindinis Julios Child tikslas – padaryti žmones laimingus. Ji tarsi šviesos spindulys niūriame pasaulyje. Serialu pasakojame paprastą istoriją apie grupę nepaprastų, keistų, tačiau aistra savo veiklai degančių žmonių, kurie džiaugsmingai gyvena visavertį gyvenimą. Todėl esame labai laimingi, kad jie galės džiuginti žiūrovus dar vieną sezoną“, – sako serialo vykdomieji prodiuseriai Chrisas Keyseris ir Danielis Goldfarbas.

Kartu su pagrindinius vaidmenis atliekančiais S. Lancashire ir D. H. Pierce antrajame sezone į ekranus sugrįžta ir Bebe Neuwirth, Brittany Bradford, Franas Kranzas, Fiona Glascott bei Robertas Joy. Serialas – bendras kūrėjų Chriso Keyserio ir Danielio Goldfarbo darbas. Prie jų prisidėjo ir vykdomieji prodiuseriai – Kimberly Carver, Charles McDougall, Donna Bloom bei Erica Lipez.

Pirmos trys antrojo „Džulijos“ sezono serijos pasirodys lapkričio 16 d. per HBO „Telia Play“ platformoje ir „Go3“ televizijoje, o po vieną naują epizodą gerbėjai galės išvysti kiekvieną ketvirtadienį iki pat gruodžio 21 d., kai pasirodys sezono finalas.

Komentarai