fbpx
Naujienos

„Lego“ žmogeliukų debiutas JAV kinuose tapo tikru hitu ir papirko žiūrovus bei kritikus

Kadras iš filmo „LEGO filmas“ „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „LEGO filmas“
„ACME Film“ archyvas

Lietuvos ir pasaulio kino teatrus pasiekęs visai šeimai skirtas „Lego filmas“ (angl. „The LEGO movie“) sužavėjo gerbėjus visame pasaulyje šilta istorija ir nuotaikingais juokais bei tapo kol kas daugiausiai JAV uždirbusiu 2014-ųjų filmu, surinkdamas įspūdingą 69,1 mln. JAV dolerių sumą per atidarymo savaitgalį. Gausius būrius gerbėjų „Lego filmas“ praėjusį savaitgalį pritraukė ir Lietuvoje.

Kaip tvirtina „The Hollywood News“ apžvalgininkai, „Lego filmo“ sėkmė dar kartą įrodė, kad „Lego“ konstruktorius yra dievinamas visame pasaulyje, o šio konstruktoriaus gali nemėgti tik tie, kurie namuose yra basomis užmynę ant jo kaladėlių.

Iš Danijos kilusiam „Lego“ konstruktoriui ir pasakiškiems jo pasauliams skirta juosta pranoko lūkesčius,  mat nesitikėta, kad geltonieji žmogeliukai sukels tokį ažiotažą kino teatruose. „Lego filmas“ tapo antru geriausiai vasarį startavusiu filmu JAV, jis nusileido tik visiškai kitokios tematikos 2004-ųjų filmui „Kristaus kančia“, kurį režisavo Melas Gibsonas.

Kritikų teigimu, „Lego filmas“ subūrė į kino teatrus įvariausių amžiaus grupių gerbėjus taip JAV „nuleisdamas kraujo“ kitoms premjeroms ir išsiverždamas toli į priekį.

„Lego filmo“ kūrimu rūpinosi animacinio filmuko „Debesuota, numatoma mėsos kukulių kruša“ autoriai ir kompiuterinės animacijos meistrai. Visai šeimai skirtame animaciniame filme pasakojama apie žmogeliuką-statybininką Emetą. Jam tenka palikti savo įprastą darbą ir leistis į išbandymų ir iššūkių kupiną kelionę, kurios tikslas – išgelbėti „Lego“ visatą.

Visai šeimai skirtas labai juokingas animacinis nuotykis – „Lego filmas“ – su žinomiausiais superherojais jau pasiekė Lietuvos kino teatrus.

„Lego filmo“ anonsas:

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"