fbpx
Naujienos

„Lenktynės“ atvėrė slapčiausias „Gucci“ saugyklas

Kadras iš filmo „Lenktynės“ „Du Kine“ archyvas
Kadras iš filmo „Lenktynės“
„Du Kine“ archyvas

Aktorė Olivia Wilde džiūgauja it maža mergaitė. Pasak jos, ji įgyvendino visų pasaulio moterų svajonę – pateko į legendomis apipintą mados namų „Gucci“ vintažinių drabužių saugyklą.

Šią galimybę jai suteikė darbas naujame dviem „Oskarais“ apdovanoto režisieriaus Rono Howardo filme „Lenktynės“ (orig. „Rush“) Itin griežtai prižiūrimoje saugykloje slypi šimtai prabangiausių suknelių ir kitų rečiausių „Gucci“ mados namų kūrinių, kuriais puošėsi madingiausios praėjusio amžiaus stiliaus ikonos.

Pagal tikrus įvykius sukurtame filme „Lenktynės“ O. Wilde įkūnija legendinio „Formulės-1“ lenktynininko Jameso Hunto žmoną. Filmo siužetas vyksta aštuntajame dešimtmetyje, todėl juostos stilistų dėka aktorei ir buvo atvertos prabangiosios saugyklos durys.

„Jau nuo dvylikos metų žaviuosi aštuntojo dešimtmečio stiliumi. To amžiaus suknelės, bateliai – viskas tobula, tad, nemeluosiu, mano spintoje yra tikrai nemažai vintažinių drabužių, – apie aistrą puoštis pasakojo aktorė. – Todėl tik įsivaizduokite, kokia aš buvau laiminga, kai man pranešė, kad filme teks rengtis vintažiniais „Gucci“ drabužiais! „Gucci“ įsileido mus į savo kūrinių saugyklą, todėl viskas, ką matysime filme – tikrų tikriausi originalai!“

Pagal tikrus įvykius sukurtas filmas „Lenktynės“ atskleidžia intriguojantį „Formulės-1“ lenktynininkų aukso amžių. Juostoje pasakojama apie dvi vienas ryškiausių aštuntojo dešimtmečio lenktynių žvaigždžių – britą Jamesą Huntą ir austrą Niki Laudą. Jie buvo talentingiausi savo kartos lenktynininkai ir didžiausi vienas kito varžovai, kuriems kone kiekvienos varžybos tapdavo asmenine dvikovos aikštele. Šią kovą dėl titulo pažymėjo vos austro žūtimi nesibaigusi šiurpi avarija Nurburgringe (Vokietija) bei liūtyje skendęs sezono finalas Fuji (Japonija).

Jauni, populiarūs ir talentingi – pasaulio akyse jie buvo narsuoliai, kuriems trasa buvo brangesnė už gyvybę. Tačiau kas iš tiesų slypėjo po žvilgančiais „Formulės-1“ legendų šalmais?

Pagrindinius vaidmenis filme „Lenktynės“ atliks Danielis Bruhlas („Negarbingi šunsnukiai“) ir Chrisas Hemsworthas („Toras“, „Snieguolė ir medžiotojas“), Olivia Wilde („Daktaras Hausas“, „Tronas“) bei Natalie Dormer („Žaidimas sostais“).

Juostos režisierius R. Howardas – vienas garsiausių Holivudo režisierių. Garsiausi jo filmai – „Nuostabus protas“, „Apollo 13“, „Kaip Grinčas pavogė Kalėdas“, „Pakilęs iš pelenų“, „Frostas prieš Niksoną“, „Da Vinci kodas“ ir kiti garsūs filmai.

Naujausias R. Howardo filmas „Lenktynės“ (orig. „Rush“) įtaigiai atskleidžia lenktynių trasose tvyrojusią stingdančią įtampą, svaiginantį greitį, artimųjų nerimą, pergalių šėlsmą ir kartėlį likus už varžovo nugaros.

Vakar buvo oficialiai patvirtinta, kad šis filmas į Lietuvos kino teatrus atkeliaus nuo gruodžio 6 d.

Filmo anonsas:

„Du Kine“ informacija

Komentarai