fbpx
Naujienos

Lewisas Hamiltonas įgarsins „Ratai 3“ automobilio asistentą

Sporto gerbėjai yra įpratę matyti Lewisą Hamiltoną skriejantį Formulės-1 trasose, tačiau šią vasarą sportininkas parodys kitą savo talentą.

Hamiltonas asmeninėje „Instagram“ paskyroje paviešino, kad animaciniame filme „Ratai 3“ įgarsins balsu valdomą automobilio komandų asistentą.

Formulės-1 čempionas L. Hamiltonas tikrai nebus vienintelis lenktynininkas trečioje animacinio filmo „Ratai“ dalyje – originaliai įgarsintoje kino juostoje sporto fanai išgirs tokius automobilių sporto lenktynininkus kaip Daniel Suarez, Chase Elliott bei Ryan Blaney.

Lietuviškai dubliuotame filme pagrindinius personažus įgarsins aktoriai Leonardas Pobedonoscevas, Eglė Jackaitė, Gediminas Storpirštis bei Gediminas Girdvainis.

Kino studijų „Pixar“ ir „Disney“ filmas pasakoja apie greičiausių pasaulio automobilių pasaulyje įsitvirtinusį Žaibą Makvyną, kuris mėgaujasi savo greičiu ir sėkme kol nesusiduria su naujos kartos lenktynininkais. Viskas apsiverčia aukštyn kojomis patekus į avariją. Kad vėl atsistotų ant savo ratų Žaibui prireiks ne tik itin daug pastangų, bet ir draugų pagalbos. Ar Žaibui Makvynui pavyks įveikti sunkumus ir įrodyti, kad numeris 95 dar gali tapti pasaulio čempionu sužinosime šių metų vasaros viduryje.

Animacinis filmas „Ratai 3“ kinuose nuo liepos 28 d.

Komentarai