fbpx
Naujienos

Lietuvės režisierės filmas parodytas Nuit Blanche festivalyje, Paryžiuje

Sesės Vaupšaitės  Lukrecija BBDO archyvas
Sesės Vaupšaitės
Lukrecija BBDO archyvas

Trumpametražis Sisters V filmas „Emocinė policija“ (rež. Lukrecija Vaupšaitė) spalio 5 dieną buvo rodomas Eurochannel turo programoje, Nuit Blanche festivalyje, prestižiniame Paryžiaus Maison de l’Europe.

Bendradarbiaujant su Maison de l’Europe ir Télérama, priklausančiai vienai didžiausių Prancūzijos leidinių grupei La Monde, Eurochannel Paryžiaus centre esančiame Maison de l’Europe pristatė daugiau nei 30  trumpametražių filmų programą. Tai unikalus tokio pobūdžio renginys.

Trumpametražis filmas „Emocinė policija“ buvo šiltai priimtas ir Sisters V – Lukrecija ir Marija Vaupšaitės – liko sužavėtos prancūzų publika bei renginiu.

„Emocinė policija“ – filmas apie  instituciją, į kurią žmonės atvyksta užregistruoti emocinių nusikaltimų, pavyzdžiui, širdies sudaužymas arba dėmesio trūkumas. Filmas buvo rodytas kino festivalio „Berlinale“ programoje „Film Cloud“ bei „Kino pavasaryje“.

„Emocinė policija“ šį pavasarį parduotas telekanalui Eurochannel, turinčiam 25 milijonus žiūrovų ir pasiekiančiam per 11 milijonų  gyvenamųjų ūkių visame pasaulyje. Filmas dvejus metus bus rodomas sutartose pasaulio šalyse: Lotynų Amerikoje (įskaitant Braziliją ir Karibus), Prancūzijoje, Jungtinėje Karalystėje, JAV, Šveicarijoje, Kanadoje, Portugalijoje, Monake, Kroatijoje, Serbijoje, Slovėnijoje, Bosnijoje ir Hercegovinoje, Korėjoje, Juodkalnijoje.

Šiuo metu Sisters V baigia savo trečią trumpametražį filmą „ Ar gali augti gelės iš asfalto?” Tai istorija apie jauną merginą, nepritampančią paviršutiniškoje ir vartotojiškoje aplinkoje.

Lukrecija BBDO informacija

Komentarai