fbpx
Naujienos

Lietuviškas filmas vaikams „Lobis“ aplankys penkis Čekijos miestus.

Filmo „Lobis“ filmavimas

Lietuviškas filmas „Lobis“, neseniai sugrįžęs Vokietijos, keliauja susitikti su Čekijos miestų ir miestelių jaunaisiais žiūrovais tarptautinio kino festivalio „Juniorfest“ kvietimu, kuris vyks š. m. lapkričio 4-10 dienomis.

Jau 15- metus organizuojamas tarptautinis kino festivalis „Juniorfest“ orientuojasi į vaikų ir jaunimo filmų populiarinimą, siekia pristatyti naujausias tendencijas vaikų kino srityje. Per šių metų 15-ąjį festivalio jubiliejų lankytojų laukia šešias dienas truksiantis kino seansų maratonas. Pagal tradiciją, festivalis vyks pirmąją lapkričio pusę internetu ir tam tikruose kino teatruose Pilzeno apylinkėse. Festivalyje nuolat lankosi per 17 000 žiūrovų.

Filmas „Lobis“ bus rodomas Pilsene, Dobřany, Klatovy, Domažlice, Přeštice and Horšovský Týn miestuose. Filmą pristatys režisierė Agnė Marcinkevičiūtė.
Nuotykių žanro vaidybinis filmas „Lobis“ Lietuvos ekranuose pasirodė šių metų vasario 4 d. ir tapo pirmuoju, po 50 metų pertraukos, lietuvišku vaidybiniu filmu, pradžiuginusiu jaunuosius žiūrovus ir šeimas. Juk filme ne tik gausu veiksmo ir paslaptingos magijos, bet ir šeimos santykių, vaikų pasaulėjautos analizės.

Kino juosta sukurta pagal to paties pavadinimo rašytojos Renatos Šerelytės ir režisierės Agnės Marcinkevičiūtės scenarijų.

Komentarai