fbpx
Naujienos

Lietuviško siaubo filmo „Rūpintojėlis“ išankstinėje premjeroje – žinomi svečiai ir sukrečianti istorija

Filmo „Rūpintojėlis“ premjera

Jau visai netrukus, lapkričio 4 d., kino teatruose įvyks retas įvykis – didžiuosiuose ekranuose pasirodys lietuviškas siaubo trileris „Rūpintojėlis“. Antradienio vakarą Vilniuje šią N-16 pažymėtą juostą gerokai anksčiau turėjo progą įvertinti pilna salė, net apie 500 kviestinių svečių.

Kino teatre „Forum Cinemas Vingis“ nutiestu kilimu žengė Naglis Bierancas, Lukas Gricius, Vytautas Rumšas jaunesnysis, Vaidotas Valiukevičius iš „The Roop“, Gytis Ivanauskas, Urtė DerVynas, Inga Norkė, Dainius Ščiuka, Rokas Darulis, Santa Mišenytė, Dovilė Filmanavičiūtė ir kiti žinomi pramogų verslo atstovai.

Filmo „Rūpintojėlis“ premjera

„Mūsų kvietimas į premjerą ne vieno žinomo žmogaus buvo sutiktas su didžiule nuostaba ir intriga. Juk „Rūpintojėlis“ yra vienas iš nedaugelio mūsų šalyje sukurtų siaubo kino žanro atstovų, tad tai, jog lietuviai sukūrė tokį filmą vis dar tam tikra egzotika. Ir nors šis žanras patinka toli gražu ne kiekvienam, panašu, jog mūsų kolegas, draugus, partnerius ir net konkurentus traukė ir pats faktas, jog mūsų šalyje gali gimti toks, visai kitoks kinas“, – sakė režisierius Jonas Trukanas.

Juosta analizuos vieną didžiausių šių laikų baimių – būti nepastebėtu. Jų teigimu, siaubo filmų žanras istorijai pasirinktas ne šiaip sau – jis auditorijai suteikia galimybę stebėti kitų žmonių baimę išlaikant atstumą, kurį jiems suteikia kino ekranas.

„Šiandieniniame pasaulyje daugeliui baisiausias košmaras yra nebūti unikaliu, neturėti tave apibrėžiančios savybės, kuri išskirtų iš kitų. Savotiško archetipo, kuris apibūdina tave kaip žmogų. Pagrindinis filmo personažas, ieškantis savasties, supranta, jog jį apibūdinanti savybė ir identitetas – pasipuikavimas savo skausmu ir kančia“, – pristatydami juostos anonsą pasakojo filmo kūrėjai.

Filmo „Rūpintojėlis“ premjera

Siaubo trileryje „Rūpintojėlis“ be žinomų aktorių tokių, kaip Rimantė Valiukaitė, Donatas Šimukauskas, Ineta Stasiulytė, Andrius Žiurauskas, Marius Repšys bei Andrius Žiurauskas vaidmenis atliko daugybė mažiau arba visiškai dar nematytų talentingų jaunuolių: Šarūnas Rapolas Meliešius, Povilas Jatkevičius, Gabija Bargailaitė, Saulė Emilija Rašimaitė, Kipras Mašidlauskas, Marija Gevorkjan, Matas Sigliukas, Martynas Berulis, Deividas Batavičius, taip pat socialinių tinklų žvaigždės Goda (Problema) Kujavskytė ir Norbertas Liatkovskis (Norbė).

Naujas lietuviškas siaubo trileris „Rūpintojėlis“ šalies kino ekranuose – jau nuo lapkričio 4 dienos.

Filmo anonsas:

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"