fbpx
Naujienos

Lietuvoje filmuojamoje TV dramoje – filmo „Operacija Skyfall” aktorius ir žymi Tailando daininkė

Kadras iš filmo „Farang” Kūrėjų arhyvas
Kadras iš filmo „Farang”
Kūrėjų arhyvas

UAB “Dansu” ir Švedijos kino gamybos kompanija “Eyeworks” Vilniuje nuo birželio 13 d. iki liepos 4d. filmuoja TV dramą „Farang” (bendrinis tajų žodis farang reiškia europietį arba “baltosios rasės atstovą”).

Filmas pasakoja buvusio nusikaltėlio Rickardo istoriją. Vyras siekia išvengti susidorojimo už savo bendrininkų išdavystę ir dešimtmetį slapstosi Tailande. Tačiau viskas pasikeičia, kai ieškodama savo dingusio tėvo, į šalį atvyksta jo penkiolikmetė dukra.

Pagrindinį nusikaltėlio vaidmenį atlieka Švedijos kino žvaigždė Ola Rapace, vaidinęs tokiuose filmuose kaip “Operacija Skyfall”, “Anapus”, “Kartu”. Kartu Su Ola dramoje vaidina ir garsiausia Tailando aktorė ir daininkė Rhata “Yngvi” Phongam, išleidusi ne vieną populiarų solinį albumą.

“Farang”  – veiksmo drama, kurioje lietuvių kaskadininkai ir specialiųjų efektų specialistai kuria susišaudymo, automobilių persekiojimo bei gaudynių scenas. Komandai tenka susidurti ir su kitais iššūkiais – atkurti Tailando aplinką (Vilnius filme atlieka Puketo vaidmenį), surinkti 100 tailandiečių aktorių bei įkurti tikroviškai atrodantį užsieniečių kalėjimą.

Komentarai