fbpx
Kino industrija, Naujienos

Lietuvos kinematografininkų sąjungos apdovanojimo laureatai

Filmo „Ekskursantė“ akimirka
Filmo „Ekskursantė“ akimirka

2013 m. gruodžio 19 d. 18:00 val. Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejuje jau penkioliktą kartą buvo išdalinti Lietuvos kinematografininkų sąjungos apdovanojimas. Šis apdovanojimas skiriamas už reikšmingiausią Sąjungos narių sukurtą kinematografijos kūrinį (kūrybinį darbą).

2013 m. Apdovanojimo laureatai:

1. Už pirmą kartą vaidybiniame kine įtaigiai ir jaudinančiai atskleistą Sibiro tremčių temą 2013 metų Lietuvos kinematografininkų sąjungos prizu apdovanojamas filmo „Ekskursantė“ režisierius Audrius Juzėnas.

2. Už dokumentinio ir vaidybinio kino dermę, už dorą filmą, atskleidžiantį rezistencinės kovos liudijimus 2013 metų Lietuvos kinematografininkų sąjungos diplomu apdovanojamas filmo „Trispalvis“ scenarijaus autorius ir režisierius Vytautas V. Landsbergis.

3. Už švietėjišką kūrybinį darbą 2013 metų Lietuvos kinematografininkų sąjungos diplomu apdovanojami animacinių filmų kūrėjai Aurika ir Algirdas Seleniai.

Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus apdovanojimas „Pėda, palikta Lietuvos kino istorijoje“ skiriamas teatro ir kino aktoriui Juozui Budraičiui.

Lietuvos kinematografininkų sąjungos

 

Komentarai