fbpx
Apdovanojimai, Naujienos

Lietuvos kino operatorių asociacija kviečia teikti filmus „Ąžuolo“ apdovanojimams

Apdovanojimai „Ąžuolas“
Lietuvos kino operatorių asociacijos archyvas

Lietuvos kino operatorių asociacija (LAC) devintą kartą organizuoja apdovanojimus „Ąžuolas“ skirtus pagerbti labiausiai nusipelniusius kino operatorius, kelti profesijos meistriškumą ir ugdyti jaunuosius talentus. Asociacija kviečia teikti filmus „Ąžuolo“ ir „Gilės“ konkursams iki kovo 15 dienos.

„Ąžuolo“ apdovanojimas teikiamas už geriausią metų kino operatoriaus darbą, „Gilė“ – už geriausią metų jaunojo kino operatoriaus darbą. Konkurse gali dalyvauti lietuviški pilnametražiai bei trumpametražiai vaidybiniai ir dokumentiniai kino filmai, kurių oficiali premjera įvyko 2017-ais metais. „Gilės“ apdovanojimui gali pretenduoti studentų mokomieji ar baigiamieji darbai, sukurti studijų metu arba besimokant pagal studijų programą. Konkursui galima pateikti tik vieną to paties operatoriaus darbą.

Apdovanojimai „Ąžuolas“
Lietuvos kino operatorių asociacijos archyvas

„Apdovanojimai „Ąžuolas“ – tai ne tik kino operatorių šventė, bet ir būdas mums atsidėkoti visiems kolegoms bei vienyti kartu kuriančią kino bendruomenę“, – sakė Lietuvos kino operatorių asociacijos pirmininkas Narvydas Naujalis.

Konkursas vyks dviem etapais. Pirmame etape žiuri komisija iš pateiktų filmų atrinks ir paskelbs „Ąžuolo“ bei „Gilės“ nominantus. Antrajame – žiuri išrinks laureatus, kuriuos paskelbs apdovanojimų ceremonijos metu, kuri vyks gegužės mėnesio pabaigoje.

Filmus apdovanojimams prašome pateikti iki 2018 m. kovo 15 dienos.

Pateikimo forma: http://lac.lt/filmo-pateikimo-forma/ 

Kontaktai pasiteiravimui: azuolai@lac.lt

Komentarai