fbpx
Kino industrija, Naujienos

Lietuvos kino operatorių asociacija (LAC) kviečia teikti filmus „Ąžuolo“ ir „Gilės“ konkursui

Ąžuolas Lietuvos kino operatorių asociacijos apdovanojimas LAC archyvas
Ąžuolas Lietuvos kino operatorių asociacijos apdovanojimas
LAC archyvas

Lietuvos kino operatorių asociacija (LAC) kviečia teikti filmus konkursui „Ąžuolo“ ir „Gilės“ apdovanojimams už geriausią kino operatoriaus darbą ir geriausią jaunojo kino operatoriaus darbą lietuviškame kine 2014 metais. Konkurse gali dalyvauti lietuviški pilnametražiai bei trumpametražiai vaidybiniai ir dokumentiniai kino filmai, kurių oficiali premjera įvyko 2014 m. Į „Gilės“ apdovanojimą gali pretenduoti studentų mokomieji ar baigiamieji darbai ir profesionalių kino operatorių pirmieji ir antrieji darbai.

Apdovanojimo tikslas — skatinti kino operatorių kūrybiškumą ir talentą, kelti šios vienos pagrindinių kino profesijų prestižą.

Konkursas vyksta dviem etapais. Pirmame etape penkių narių žiuri iš pateiktų filmų atrinks ir paskelbs tris „Ąžuolo“ bei „Gilės“ apdovanojimų nominantus. Antrajame — žiuri išrinks laureatus, kuriuos paskelbs apdovanojimų ceremonijoje gegužės 8 d.

Kviečiame teikti filmus „Ąžuolo“ bei „Gilės“ konkursui ir prašome iki 2015 m. vasario 28 d. pateikti paraišką.

Paraišką teikia filmo prodiuseris. Priimamos tik elektroniniu būdu užpildytos paraiškos. Paraiškos formą ir kitas filmų pateikimo sąlygas rasite Lietuvos kino operatorių asociacijos tinklapyje www.lac.lt.

LAC informacija

Komentarai