fbpx
Naujienos

Lietuvos kino padangėje gimsta naujas superherojus – Žmogus Vielabraukis

„Žmogus vielabraukis“  „Dansu“ archyvas
„Žmogus vielabraukis“
„Dansu“ archyvas

Trumpametražio filmo „Žmogus vielabraukis“ ( angl. The Trolleybus-Man) kūrėjai jau beveik savaitę projektą viešina didžiausioje visuomeninės finansinės paramos (angl. Crowdfunding ) platformoje KICKSTARTER.COM. Lietuviai pasiryžę ne tik suvienyti kino ir troleibusų mylėtojus iš viso pasaulio, bet ir per 32 kampanijos dienas filmo gamybai surinkti trūkstamus 7000 dolerių.

Režisieriaus Jono Trukano trumpametražis filmas pasakos apie Vilniaus troleibusų parko mechaniką, moderniųjų technologijų akivaizdoje atrandantį savyje jėgų virsti Žmogumi Vielabraukiu ir kovoti už tai, kas jam brangiausia – troleibusus.

Projekto sumanytojai netruko suprasti, jog ši žaisminga absurdo komedija su egzotiškaisias troleibusais priešakyje, verta platesnės publikos dėmesio ir paramos, tad projekto viešinimui pasirinko didžiausią visuomeninės finansinės paramos (angl. Crowdfunding ) platformą – KICKSTARTER.COM. Šių metų birželio 12 d. – liepos 14 d. vykstančios kampanijos metu rėmėjams, mainais už skirtą piniginį indėlį, siūlomos unikalios filmo kūrėjų dovanos. Filmo gerbėjai turi galimybę gauti ne tik originalų bilietėlių komposterį ar filmo plakatą su savo atvaizdu, bet ir filme naudojamą Žmogaus Vielabraukio kostiumą ar savo mėgstamiausios dainos, (atliekamos visos filmavimo komandos!) vaizdo įrašą.

Prodiuseriai teigia, kad galimybė surinkti trūkstamas lėšas yra tik vienas iš daugelio privalumų, kuriuos įgauna filmas, pristatomas panašaus pobūdžio platformose. Nemažiau kūrėjai vertina ir galimybę iš anksto suvienyti filmo gerbėjų būrį, juos pažinti ir suteikti jiems neilinę patirtį – galimybę tapti filmo kūrimo proceso liudininkais ir dalimi.

Trumpametražio filmo “Žmogus Vielabraukis” gamybą remia Lietuvos kino centras. Gamybą vykdo VŠĮ DANSU FILMS (LT) ir NAFTA FILMS OÜ (EE). Filmo filmavimas numatomas 2015 m. liepos pabaigoje, o filmo pristatymas planuojamas pirmajame 2016 m. ketvirtyje.

Komentarai