fbpx
Reportažai

Lietuvos nepriklausomybės dieną įvyko filmo „Emilija iš Laisvės alėjos“ premjera

Filmo „Emilija iš Laisvės alėjos“ premjera
Fotografė Kristina Sereikaitė

Lietuvos nepriklausomybės dienos proga Vilniuje „Forum Cinemas Vingis“ kino teatre buvo pristatytas ilgai lauktas ir kurtas režisieriaus Donato Ulvydo filmas „Emilija iš Laisvės alėjos“.

„Šiandien mums yra dviguba šventė – švenčiame Laisvę ir švenčiame mūsų nacionalinę filmo premjerą. Esame labai dėkingi, kad tiek daug žmonių prisidėjo prie mūsų filmo kūrybinio proceso. Kaip prodiuserė labai norėčiau padėkoti Lietuvos kino centrui, Lietuvos nacionaliniam radijui ir televizijai. Taip pat noriu padėkoti ir Kultūros ministerijai, Vilniaus ir Kauno miesto savivaldybėms ir begalei kitų rėmėjų, kurie prisidėjo prie filmo gamybinio ir vystymo proceso“, – dėkojo dramos „Emilija iš Laisvės alėjos“ prodiuserė Živilė Gallego.

Šio filmo pristatymas išsiskyrė ir tuo, kad filmo pristatymą ir premjerinį seansą vienu metu galėjo stebėti visoje Lietuvoje esantys žmonės.

Filmo „Emilija iš Laisvės alėjos“ premjera
Fotografė Kristina Sereikaitė

„Norėčiau kreiptis ir į tuos, kurie mus mato Šiauliuose, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Kaune. Nes šiuo metu vyksta tai, kuo mes galime didžiuotis. Tai yra pirmas kino seansas su tiesiogine transliacija. Visoje Lietuvoje kino teatro „Forum Cinemas“ salėse sėdi žmonės, kuriems mes bandome pamojuoti“, – pristatydamas savo naująjį darbą juokavo Donatas Ulvydas.

„Norėčiau pasakyti dar vieną dalyką. Mano manymu, žmones, verslą, žiūrovus, kiną, teatrą  galima skirti į dvi rūšis – į tuos, kurie duoda, ir tuos, kurie ima. Labai tikiuosi, kad šitas filmas sugebės persverti svarstykles į tą pusę, kad jis duos. Tai nėra filmas apie 1972 metus. Tai yra filmas apie mus“ – sakė Donatas Ulvydas.

Filmą nuo sausio 16 d. bus galima pamatyti visuose Lietuvos kino teatruose. Jame vaidmenis atliko jaunosios kartos aktorė Ieva Andrejevaitė, Darius Gumauskas, Tauras Čižas, Česlovas Stonys, Remigijus Vilkaitis, Severija Janušauskaitė ir kt.

Atidarymo akimirkos

Komentarai
Esu „KINFO“ redaktorius ir kitų darbų darbelių darytojas. Į „KINFO“ komandą patekau netikėtai, tad būnant „KINFO“ komandoje netikėtumų ir nuotykių netrūksta. Smagu, kad „KINFO“ sudaro galimybę tobulėti, sutikti naujų įdomių žmonių bei progą prisidėti prie lietuviško kino sklaidos. Kinas, anksčiau buvęs interesų periferijoje, tapo itin svarbia gyvenimo dalimi, be kurios būtų nemiela gyventi.