fbpx
Desertas (Kinomaistas.lt), Kinomaistas.lt archyvas

Lil BUB ir kitos garsios „Youtube“ katės įamžintos dokumentiniame filme

Susipažinkite su Lil Bubu – turbūt garsiausiu katinu pasaulyje, apie kurį sukurtas dokumentinis filmas „Lil Bub & Friendz“ šią savaitę buvo pristatytas Tribeca kino festivalyje.

Kuom ypatingas Lil Bub? Katė išgarsėjo savo… kitokia išvaizda. Tiksliau, Lil Bub yra nepilnai išsivysčiusi, jos kojos deformuotos, o žandikaulis neleidžia normaliai miauksėti ir sulaikyti liežuvį. 2011 metais Indianoje gimusi Lil Bub turbūt net negalėjo numanyti, jog būtent šie trūkumai privers milijonus žmonių ją pamilti. Ši ypatinga diena įvyko 2011-ųjų lapkritį, kuomet katės šeimininkas Mike’as Bridavsky į „Youtube“ patalpino video pavadinimu „good job bub.3gp“. Video susilaukė didelio populiarumo ir netrukus buvo pradėtas kurti katės  asmeninis tinklaraštis.


Po metų katės „Facebook“ puslapis jau turėjo per 40 tūkst. gerbėjų, buvo pradėti gaminti aksesuarai su Lil Bub atvaizdu. Katės tėtis – Mike Bridavsky, taip myli savo katę, jo ant šono išsitatuiravo didelį jos atvaizdą.

7fca7404fb14e6ae85c0b53121befb55

Dokumentinis režisierių Juliette Eisner ir  Andy Capper filmas „Lil Bub & Friendz“  be Lil Bub pasakoja ir apie kitų garsių kačių – Nyan, Grumpy ir Keyboard, gyvenimus.  Filmo kūrėjai praėjusiais metais netgi nukeliavo į Mineapolį, kuriame pirmą kartą vykusiame kačių video festivalyje susirinko daugiau nei 10 tūkst. smalsuolių. Pasak režisierių, „Lil Bub & Friendz“ – tai filmas apie naują pasaulį apėmusią kačių video maniją, kuri tiesiog padeda išlikti linksmiems ir neprarasti humoro jausmo.

Pristatome „Lil Bub & Friendz“ filmo anonsą:

Beje, Tribeca kino festivalyje su Lil Bub pozuoti panoro net pats Robertas De Niro, o per filmo premjerą Lil Bub išdidžiai žingsniavo raudonu kilimu kino salė link. Katiniškai geras gariausio pasaulio katino gyvenimas.

tumblr_mlqh01MLL41r69a5mo1_500Visą dokumentinį filmą „Lil Bub & Friendz“ nemokamai galite pamatyti čia.

Komentarai